0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

پاکسازی هوا با دستگاه تصفیه کننده هوا آرشیو مقالات

Air Purifiers for Dust Can Trap Dust Mites Too

پاکسازی هوا با دستگاه تصفیه کننده هوا
11 دی 1396 289 بازدید

منبع : Air Purifiers مترجم :

آیا به گردوغبار آلرژی دارید یا مایت‌ گردوغبار؟

گردوغبار ماده آلرژی زای بسیار رایجی است که بسیاری از مردم به آن حساسیت دارند. با این حال، برخی افراد به گردوغبار و برخی دیگر به مایت‌ گردو غبار، حساسیت دارند. شما نیاز دارید کدام یک را از بین ببرید؟

 

چه مواد آلرژی‌زایی در گردوغبار وجود دارد؟

وقتی در مورد «گردو غبار» صحبت می‌شود بیشتر افراد به «گلوله‌های گردوغبار» در خانه‌شان فکر می‌کنند. این گرد و غبار که روی میز و پشت مبلمان قرار دارد اغلب بیشتر از گرد و غبار و خرده ریزهای روی هم ریخته ای است که از بیرون می آیند. در حقیقت بیشتر آنها در داخل خانه شما تولید شده است.

گردوغبار ترکیبی از عوامل تحریک‌ کننده، شامل کرم‌ گردو غبار، ماده مدفوعی کرم‌ گردوغبار، رشته و نخ ها، سلول‌های پوست، اسپورهای قارچ، گرده، باکتری و پرز و موی حیوانات خانگی است. در مناطق شهری بزرگ، گردوغبار خانگی می‌تواند شامل ذرات دود و آلاینده های ناشی از سوخت ماشین آلات و کارخانجات که وارد هوا می شوند، هم باشد. واقعیت این است که اندازه گرد و غبار و پتانسیل آن برای تحریک شما تا حد زیادی بستگی به منبع گرد و غبار، ترکیب گردوغبار و حتی موقعیت جغرافیایی شما دارد. بیاموزید چگونه دستگاه تصفیه هوا می‌تواند گردوغبار خانه شما را کاهش دهد.

 

مایت‌‌ گردوغبار نسبت به گردوغبار متفاوت است

مایت‌ گردوغبار یا کرم گردوغبار موجوداتی میکروسکوپی، تار ساز و حشره مانند هستند که روی سلول‌های پوستی رها شده در مکان‌های مرطوب و تاریک مثل رختخواب‌ انسان‌ها زندگی می‌کنند. آنها گردوغبار نیستند. یک مایت‌ گردوغبار بطور متوسط حدود 20 دفع در روز است و در واقع آنزیم‌های ماده مدفوعی است که باعث نشانه‌های آلرژی در افراد می‌شوند.  علاوه بر این، خود مایت‌ گردوغبار می‌تواند پوست شما را گاز گرفته و باعث سوزش یا خارش شود.

Air Purifiers for Dust حذف گردوغبار با دستگاه تصفیه هوا

 

مایت‌ گردوغبار باعث آلرژی می‌شود

 بسیاری از پزشکان آسم و آلرژی تایید می‌کنند که مایت‌ گردوغبار می‌تواند منجر به علائم آلرژی شود. بنابراین، دستگاه تصفیه هوا مخصوص گردوغبار، در جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک به مایت‌ گردوغبار ضروری است.

 

دستگاه تصفیه هوا می‌تواند گردوغبار و مایت‌ گردوغبار را از بین ببرد

به دلیل اینکه مایت‌ گردوغبار در مکان‌هایی که رفت و آمد و استفاده انسان زیاد است مانند متکا، تشک، بالش، فرش و ... زندگی می‌کند، به راحتی در هوا منتقل می‌شوند. وقتی کرم گردوغبار در هوا منتقل می‌شوند، می توانند استنشاق شده یا در تماس با چشم و پوست قرارگرفته و باعث سوزش بیشتر شوند. خوشبختانه، انواع دستگاه تصفیه هوا با کیفیت دارای فیلتر HEPA مخصوص گردوغبار نیز می‌توانند مایت‌ گردوغبار موجود در هوا را به دام بیاندازند.

 

بهترین دستگاه تصفیه هوا برای حذف گردوغبار و مایت‌ گردوغبار کدام است؟

تصفیه کننده های هوا با عملکرد بالای فیلتر HEPA به طور خاص برای حذف مواد آلرژی زای موجود در هوا و گرد و غبار از هوا طراحی شده اند. این ذرات شامل مایت گردوغبار هم می شوند. مجموعه ای از بهترین دستگاه تصفیه هوا مخصوص گردوغبار را می توانید از طریق لینک مشاهده نمایید، تا لیست تصفیه هواهایی که در از بین بردن مایت‌ گردوغبار عملکرد عالی دارند را مشاهده کنید.

در نهایت، اگر مایت‌ گردوغبار روی مبل، رختخواب، اثاثیه شما وجود دارند و در هوا نیستند، تصفیه هوا کارایی محدودی در حذف آنها خواهد داشت. این مایت‌‌های گردوغبار موجود در هوا هستند که می‌توانند باعث سوزش چشمگیری شوند و دستگاه تصفیه هوا می‌تواند در حذف آنها کمک کند.

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905