0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی آرشیو مقالات

Home Water Purifier Repair

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی
14 آبان 1397 110 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب مترجم : مصطفی گردان

چنانچه دستگاه تصفیه آب شما به هر دلیلی دچار مشکل شده و نیاز به عیب یابی و تعمیر آن دارید، پیشنهاد می شود این مطلب را مطالعه نمایید. زیرا راهنمای جامعی برای رفع مشکل دستگاه تصفیه آب است.

 

اگر آب خروجی دستگاه تصفیه آب قطع شده، ممکن است :

 • شیر ورودی تصفیه آب بسته باشد. آب ورودی به دستگاه از طریق یک شیر که عموما فلزی است، وارد سیستم می شود. برای قطع کردن جریان آب ورودی در زمان تعمیر دستگاه تصفیه آب و تعویض فیلترهای تصفیه آب ، شیر ورودی بسته می شود. تصویر زیر نمونه ای از شیر ورودی آب می باشد.

شیر ورودی آب دستگاه تصفیه آب

 • شیر مخزن تصفیه آب بسته است. برای اتصال شلنگ تصفیه آب به مخزن و همچنین باز و بسته کردن مسیر ورود و خروج آب، یک اتصال شیر مخزن روی مخزن تصفیه آب نصب می شود.

 

شیر مخزن دستگاه تصفیه آب

 • شیر برقی خراب است. شیر برقی با کمک جریان برق مسیر آب را باز یا بسته نگه می دارد. شیر برقی زمان قطع یا وصل کردن خود را از سوییچ High Pressure می گیرد. مزیت شیر برقی این است که در صورت خرابی، آب ورودی به دستگاه قطع شده و می توان ایراد دستگاه تصفیه آب را متوجه شد. تصویر زیر نمونه از شیر قطع کن خودکار برقی می باشد.

شیر قطع کن خودکار دستگاه تصفیه آب Automatic Shut off Valve

 • مقدار آب تولیده شده در هر دقیقه توسط دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ، کمتر از میزان مورد نیاز است (به دلیل دقت بسیار بالایی که در حذف آلاینده ها دارد)، به همین دلیل آب را در یک مخزن ذخیره می کنند. اگر فشار هوای درون مخزن تصفیه آب کم باشد، فشار و میزان آب خروجی از شیر برداشت کاهش می یابد. اگر مخزن سنگین باشد به این معناست که آب تولید شده، اما فشار لازم برای بردن آب به شیر تصفیه آب کافی نیست.
 • پمپ فشار لازم را برای فیلتر ممبران فراهم نمی کند. توجه داشته باشید که پمپ تصفیه آب ارتباطی به فشار آب ورودی ندارد، بلکه مسئولیت ثابت نگهداشتن فشار لازم برای فیلتر ممبران را به عهده دارد. اما وجود فشار کافی، برای آب ورودی به دستگاه لازم است. چنانچه فشار آب ورودی به دستگاه تصفیه آب RO کم باشد، فشار لازم برای فیلتر Membrane تامین نمی شود. در صورت کاهش فشار آب ورودی، کارایی دستگاه پایین آمده و خروج آب از سیستم اسمز معکوس کاهش می یابد.
 • فیلتر پیش تصفیه آب نظیر فیلتر الیافی ، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن جامد مسدود شده اند. ناخالصی های موجود در آب نظیر شن و ماسه، گل و لای، لجن، جلبک و خزه، کلر، مواد شیمیایی و سایر رسوبات، با گذشت زمان باعث مسدود شدن فیلترهای تصفیه آب می شوند. این مسئله میزان آب تولید شده توسط دستگاه فیلتراسیون را کاهش می دهد. به همین دلیل به شدت توصیه می شود قبل از آنکه فیلترهای آب مسدود شوند آنها را تعویض نمایید.
 • فیلتر ممبران مسدود شده باشد. زمانی که غشاء فیلتر ممبران مسدود می شود، فرایند تصفیه آب به شدت کند شده و کیفیت آب کاهش می یابد. قبل از آنکه غشاء ممبران مسدود شده و آسیب ببیند، باید آن را تعویض نمایید. برای اطمینان از تمیزی و سلامت آب مصرفی، فیلتر ممبران را حداکثر هر دو سال یکبار،  تعویض کنید.
 • فیلتر پست کربن کیپ شده باشد. این فیلتر تصفیه آب از کربن پودری فعال تشکیل شده و پس از غشای اسمز معکوس نصب می شود که عمل تصفیه نهایی را انجام می دهد. در طی فرایند جذب و فیلتراسیون، ناخالصی ها وارد منافذ بسیار ریز کربن فعال شده و کربن اجازه خارج شدن آنها را نمی دهد. فیلترهای کربنی پس از مدتی اشباع شده و قابل استفاده نمی باشند. فیلتر پست کربن هر یک سال یکبار باید تعویض نمایید، در غیر اینصورت علاوه بر اینکه برای سلامتی مضر است، باعث کاهش فشار آب می شود.
 • شیر تصفیه آب کیپ شده باشد. به دلیل اینکه مغزی شیر برداشت از جنس سرامیک است، تنها با آب تصفیه شده کار می کند. چنانچه آب با سختی بالا وارد شیر برداشت آب شود، آن را مسدود کرده و به سرعت خراب می شود.

 

به یاد داشته باشید که یک دستگاه تصفیه آب خانگی هم مانند هر وسیله دیگری نیاز به سرویس و نگهداری دارد. نظارت دوره ای حتما باید توسط متخصص انجام شود.  کارشنان ما اعتقاد دارند که خرید دستگاه تصفیه آب 10 % و نگهداری درست و سرویس دستگاه تصفیه آب 90 % ارزش دارد.

اکثر مشکلات یک دستگاه تصفیه آب به دلیل نگهداری نادرست آن بوجود می آید. چنانچه به تعمیرکار دستگاه تصفیه آب نیاز دارید، شرکت بهاب می تواند سرویس، تعمیر و تعویض دوره ای فیلترهای تصفیه آب را به عهده بگیرد. کارشناسان مجرب بهاب در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یافته و مشکل دستگاه را بررسی و برطرف خواهند کرد.

شرکت بهاب ارائه دهنده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ، دستگاه تصفیه آب صنعتی ، دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و همچنین انواع پیش تصفیه و رسوب گیر آب می باشد. این مدل های مختلف در صورتی که فیلترهای تصفیه آب اورجینال و دارای تاییدیه داشته باشند، به راحتی شن و ماسه، گل و لای، ذرات معلق موجود در آب، کلر و ترکیبات کلر و سایر آلاینده های شیمیایی را حذف می کنند و آب تصفیه شده خوش طعم را در اختیار شما قرار می دهند.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان تصفیه آب بهاب در ارتباط باشید.

 

آدرس فروشگاه تصفیه آب بهاب : 

 

کرج _ 45 متری گلشهر _ نبش اختر غربی _ روبروی بانک تجارت _ فروشگاه بهاب _ کد پستی   3198717762         شماره تماس فروشگاه بهاب   ۰۲۶۳۴۶۰۶۱۴۸       موبایل  ۰۹۱۲۹۴۱۸۳۷۷
Behaab Store : Water Filtration Systems :  Before West Shaghayegh street, Golshahr Ave, Karaj, Alborz Province, Iran
 

 

 

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905