0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

روش های تغییر دادن مقدار سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی آرشیو مقالات

Needle valve adjustment method

روش های تغییر دادن مقدار سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی
02 دی 1398 86 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس میتواند tds بین 20 تا 100 ppm ارائه دهد که این میزان سختی برای آب شرب مناسب است. با این حال گاهی مردم نسبت به مزه آب تصفیه شده احساس خوبی ندارند و تصور میکنند آب بی مزه است و یا کمی تلخ به نظر میرسد.

باید بدانید که این احساس بدلیل آن است که برای مدتهای طولانی از آب با سختی بالاتری استفاده کرده اید و برای همین ذائقه شما با این آب نرم سازگار نشده است. هرچه tds به سمت عدد 80 برود، آب برای شما گواراتر خواهد بود.

در این مقاله به آسانی به شما یاد می دهیم چگونه (احساس) تلخی آب را در دستگاه تصفیه از بین ببرید و به عبارت صحیح تر، چگونه طعم و مزه آب تصفیه شده را بهبود دهید.

 

رفع مساله تلخی احتمالی آب تصفیه به چند روش ممکن است:

1:  برای آنکه به آب نرم تصفیه شده عادت کنید، کافی است برای مدت یک ماه به صورت مداوم از آب دستگاه تصفیه آب استفاده کنید. مطمئن باشید ذائقه شما به آسانی آب نرم را پذیرفته و برای شما بسیار گوارا خواهد شد. البته برای افراد جدیدی که مهمان منزل شما خواهند بود، ممکن است کماکان این مساله وجود داشته باشد. همچنین برخی افراد ذایقه بسیار حساسی دارند و ممکن است زمان سازگاری به آب تصفیه برای آنها طولانی تر باشد.

2:  استفاده از فیلتر مواد معدنی تصفیه آب : فیلتر مینرال میتواند حدود 10 تا 30 ppm مواد معدنی به آب اضافه نماید. البته میزان مواد اضافه شده به نوع سنگ های استفاده شده در فیلتر مینرال بستگی دارد. در صورت لزوم میتوانید از 2 فیلتر مواد معدنی برای افزایش بیشتر tds استفاده کنید. آموزش نصب فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب خانگی

 

Mineral Filter فیلتر مینرال

 

3:  استفاده از فیلتر قلیایی : فیلتر قلیایی تصفیه آب با اضافه کردن مواد معدنی میتواند ضمن افزایش ph آب، میزان tds را نیز افزایش دهد. فیلتر قلیایی همچنین تاثیر بسیار خوبی برای بهبود طعم آب دارد. اگرچه هزینه آن کمی بیشتر از سایر روشها است. 

فیلتر قلیایی چیست

خواص فیلتر قلیایی

 

Alkaline Filter فیلتر قلیایی

4: میتوانید از شیر تنظیم املاح تصفیه آب یا همان شیر میکس استفاده کنید و با کمک آن سختی آب را تا عدد 100 ppm تنظیم نمایید. مقاله تنظیم سختی آب دستگاه تصفیه آب خانگی میتواند در این زمینه مفید باشد.

برای آشنایی با شیر میکس تصفیه آب روی لینک قبل کلیک نمایید.  تصویر زیر دو نمونه شیر میکس فلزی و پلاستیکی را نشان می دهد.

 

Water Purifier Needle Valve شیر میکس تصفیه آب

 

 

اگر دستگاه شما شیر میکس ندارد، میتوانید با کمک مقاله آموزش نصب شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی ، آن را به سیستم خود اضافه کنید.

البته استفاده از شیر میکس برای تنظیم سختی آب تصفیه آب ، زیاد پیشنهاد نمی شود. زیرا بخشی از آلاینده هایی که هنوز حذف نشده اند، ممکن است وارد آب خروجی شوند. همچنین شیر میکس دقت زیادی ندارد.

 

چنانچه برای تعویض فیلتر ، تنظیم سختی آب تصفیه آب ، تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و... به دنبال تعمیر کار تصفیه آب هستید می توانید از طریق شماره تلفن ۸۶۰۲۷۹۰۵-۰۲۱ ، شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377 و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان بهاب در ارتباط باشید تا سرویس کار دستگاه تصفیه آب در منزل شما در هر نقطه از تهران و کرج حضور یافته و با تجهیزات کامل دستگاه شما را نصب و یا تعمیر کرده  و آب تصفیه شده با کیفیت را در اختیار شما قرار دهند. 

 

**sh/*ن   /   ***

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905