سیستم های تصفیه آب بهاب

تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد و بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آب مشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شما جامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب

تولید ازن-اکسیژن با کارایی بالا آرشیو مقالات

High-Efficiency Ozone-Oxygen Generation

تولید ازن-اکسیژن با کارایی بالا
22 اسفند 1395 111 بازدید

منبع : waterworld.com / مترجم :

شرکت آنیو واتر تکنولوژی Anue Water Technologies Inc.  که به اختصار AWT نامیده می شود، در زمینه تولید انواع دستگاه تصفیه آب و دستگاه تولید کننده ازن/اکسیژن فعالیت دارد. دستگاه های این شرکت کارایی بالای در ایالات متحده داشته است و اکنون تولید کننده و نماینده نسل بعدی سیستم‌های تولید ازن به نام فانتوم است. این سیستم راه حل مقرون به صرفه‌ای برای چاه مرطوب، و تقویت مشکلات کنترل خوردگی و چربی، روغن و گریس (FOG) ارایه می‌کند. همچنین برای کاربردهای بازار موثر است که ازن و اکسیژن بهترین پاسخ اثبات شده از نظر محیط زیست برای تصفیه موثر آب هستند.

سیستم فانتوم از فاضلاب جریان کناری برای کم کردن اکسیژن و ازن متراکم شده استفاده می‌کند. جریان کناری هوادهی/ازن دهی شده از طریق سیستم‌های شستشوی چاه EP یا HS شرکت AWT به فاضلاب اصلی یا ایستگاه بالابر چاه مرطوب بازگردانده شده، بصورت یکپارچه اکسیژن و ازن را برای کنترل FOG و بو/خوردگی منتقل می‌کند.

این سیستم جای پای کوچکی دارد و در کاهش یا حذف مشکلات ناشی از FOG، بو یا خوردگی موثر  است. این فناوری بسیار مناسب نواحی پرترافیک یا مناطقی است که نیازمند نمایه کوچک و یک راه حل تمیز و جذاب از نظر زیبایی هستند.

سری فانتوم اصولا برای FOG چاه مرطوب و کنترل بو طراحی شده ضمن اینکه هزینه نصب و سرمایه آن کم است.

همچنین سیستم فانتوم می‌تواند برای کاربردهای کوچک شهری TOC استفاده شود. هر سیستم به گونه‌ای مهندسی شده که مطابق الزامات عملکرد خاص تاسیسات باشد. نصب این واحدها عموما نصف روز زمان نیاز دارد.

برق این سیستم انطباق پذیر است (220/440 تک یا سه فاز). مزیت کلیدی دیگر آن هزینه سرمایه‌ای و عملیاتی پایین است. هزینه سرمایه برای سیستم فانتوم کمتر از 90000 دلار و هزینه عملیاتی معمولا کمتر از 10 دلار در روز است.

سیستم فانتوم راه حلی کم هزینه برای کاربردهای متوسط و کوچک است، بخصوص جایی که اثر سیستم و زیبایی آن مد نظر است.

وارانتی سری محصولات فانتوم ANUE 100% تمام قطعات و مولفه‌ها را به مدت یک سال تضمین می‌کند. امکان تمدید وارانتی برای خرید تمام سیستم‌های ANUE وجود دارد. زمان اصلی تولید، هشت هفته از زمان سفارش خرید تا ارسال است.