0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس مدار بسته آرشیو اخبار

Closed Circuit Reverse Osmosis

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس مدار بسته
15 تیر 1397 47 بازدید
منبع : LENNTECH

Lenntech فناوری نوین اسمز معکوس مدار بسته Closed Circuit Reverse Osmosis یا به اختصار CCRO را به فرآیند و صنعت آب در اروپا معرفی می‌کند. CCRO انقلابی در تصفیه آب و بازیافت آب در صنایع مختلف است.

با اینکه سیستم‌های تصفیه آب اسمز معکوس پسماند شوراب زیادی تولید می‌کنند، از منابع آب استفاده کارآمدی نداشته و انرژی زیادی مصرف می‌کنند، سیستم‌های CCRO ، در مقایسه با طراحی‌های تصفیه آب اسمز معکوس مرسوم، آب را حفظ کرده، پسماند شوراب را تا 75% و مصرف انرژی را تا 35% کاهش می‌دهند.

سیستم‌های تصفیه آب CCRO رسوب و پوسته روی غشای اسمز معکوس را هم تا حد زیادی کاهش می‌دهند که نتیجه آن نگهداری و زمان تعمیرات کمتر است.

بطور مشخص در پادر دام Padre Dam که نرخ بازیافت آب 96% بدون نیاز به پاکسازی در محل است، و از بالاترین نرخ بازیابی 85% صنعت (و CIP های متعدد) برای آب قابل مقایسه گذشته است، مقایسه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس مرسوم و اسمز معکوس مدار بسته پیشرفت‌های چشمگیری در مقاومت در برابر رسوب و پوسته را نشان می‌دهد.

سیستم‌های تصفیه آب CCRO با احیاء آب ورودی تحت فشار کار می‌کنند تا جایی که سطح بازیابی مطلوب بدست بیاید. شوراب بدون متوقف کردن جریان ورودی تحت فشار یا نشتی، با آب شیرین جایگزین می‌شود. سیستم‌های تصفیه آب اسمز معکوس مدار بسته بوسیله چرخش به بازیابی دست پیدا می کنند نه با چند عنصر غشاء و چند مرحله بصورت سری. بنابراین می‌توانند به هر درصد بازیابی دلخواهی در یک مرحله دست‌ یابند.

این فرایند اسمز معکوس ثبت شده نرخ بازیابی تا 98% در سیستم‌های شور تک مرحله‌ای را نشان داده که نسبت به سیستم‌های تصفیه آب سنتی یک، دو و سه مرحله‌ای آب بیشتری را صرفه‌جویی کرده و پسماند بیشتر کاهش یافته است. بازیابی قابل تنظیم است که انعطاف‌پذیری بی‌نظیری ارائه می‌کند. جریان متقاطع تامین شده توسط یک پمپ چرخشی، غشا را شسشته و چرخه شوری قطع شده و باعث کاهش زیاد پوسته و رسوب می‌شود.

Closed Circuit Reverse Osmosisاسمز معکوس مدار بسته

زمان چرخه کوتاه‌تر از زمان القا برای رسوب پوسته است و رد مکرر و کامل شوراب می‌تواند رسوب را متوقف و حتی معکوس کرده، نرخ بازیابی بسیار بالایی را حتی از منابع آب سخت ممکن سازد. علاوه بر این، نوسانات زیاد در شوری و فشار در سمت ورودی شوراب غشاهای اسمز معکوس مانع از رشد بیولوژیکی می‌شود.

فشار اولیه پایین هر توالی CCRO به معنای فشار عملیاتی کمتر و اتلاف انرژی پمپ کمتر از آن چیزی است که در سیستم‌های تصفیه آب اسمز معکوس سنتی مورد نیاز است. به هنگام تصفیه آب دریا، از برق کافی برای غلبه بر فشار اسمزی آب استفاده می‌کند که نتیجه آن مصرف انرژی کم 1.45 kWh/m3 است.

غشاهای کم و جریان متقاطع زیاد هم به سیستم‌های CCRO امکان می‌دهد در متوسط شار بالاتری کار کنند بدون اینکه بیشتر از مشخصات جریان یا بازیابی سازنده‌ی غشای اسمز معکوس معمولی شود. سیستم‌های CCRO را می‌توان برای هرچیزی که از تصفیه آب اسمز معکوس سنتی برای آن استفاده می‌شود، استفاده کرد. از جمله موارد زیر اما نه محدود به این‌ها:

 • تصفیه آب برای فرایندهای صنعتی
 • تصفیه آب برای تهیه خوراک، نوشیدنی و دارو
 • پیش تصفیه آب بویلر یا دیگ بخار
 • نمکزدایی آب برای آبیاری
 • تغلیظ شوراب
 • تصفیه فاضلاب شهری

 

با توجه به نرخ بالای بازیابی آب و انطعاف‌پذیری عملیاتی بی‌نظیر، سیستم‌های CCRO بطور مشخص به هنگام اداره چنین سایت‌هایی ارزشمند هستند:

 • آب ورودی متغیر
 • غلظت بالای سیلیکا
 • هزینه بالای دور ریزی پسماند مایع
 • محدودیت شدید در حجم پسماند مایع

این تغییری روشن در کارایی و قابلیت اطمینان آب است. سیستم‌های CCRO بزرگترین هزینه مرتبط با کارکرد سیستم تصفیه آب اسمز معکوس، دورریز پسماند را به حداقل می‌رسانند که 50 تا 75 درصد قابل کاهش است و زیر یکسال هزینه باز می‌گردد. سیستم‌های تصفیه آب CCRO گارانتی حداکثر بازیابی صنعت را دارا بوده و نرخ بازیابی تا 98% دارد و به شما امکان می‌دهند به اهداف پایداری خود دست یابید. سیستم تصفیه آب اسمز معکوس مدار بسته باعث تقویت رقابت مالی، محیط زیستی و عملیاتی مشتریان ما می‌شود.

 

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905