0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

راهنمای استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس آرشیو مقالات

KLIMOX soda maker user manual

راهنمای استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس
14 اردیبهشت 1396 1915 بازدید

لینک منبع مترجم : مصطفی گردان

سوداساز کلایموکس یک دستگاه آلمانی بسیار باکیفیت و با دوام است که می تواند مدتها، سودای دلپذیر و طبیعی فراهم کند. با این حال برای افزایش عمر دستگاه و کاهش استهلاک و خرابی های سوداساز، لازم است موارد ذیل رعایت شوند. 
بنابراین جهت داشتن سوداساز سالم و استفاده طولانی مدت بدون خرابی و ایجاد اشکال فنی، لطفا در موارد ذیل دقت نظر داشته باشید:
1 - کلایموکس یک دستگاه سوداساز است و عموما جهت گازدار کردن آب مورد استفاده قرار میگیرد. پیشنهاد می شود از آب تصفیه شده و باکیفیت استفاده نمایید.

2 - سعی کنید از آب خنک استفاده نمایید. گاز در آب خنک به میزان بیشتری حل می شود. ترجیحا می توانید قبل از گازدار کردن، مقداری یخ در بطری کلایمکس ریخته و آنرا کاملا تکان دهید تا خنک شود. قرار دادن چند تکه یخ در داخل بطری به هنگام گازدار کردن آب باعث گوارا شدن سودا و کمترین میزان مصرف گاز خواهد شد.

3 - بطری کلایموکس را تا خط مشخص شده روی بطری از آب پر کنید. اگر میزان آب کمتر از خط باشد ممکن است گاز به طور کامل وارد آب نشود. اگر مقدار آب بیشتر از خط باشد ممکن است از ظرف بیرون بریزد.

4 - برای گازدار کردن انواع شربت های خانگی یا شربت های موجود در بازار، باید ابتدا آب را گازدار نموده و خارج از دستگاه کلایموکس به شربت اضافه نمایید. در صورتی که شربت کمی رقیق بوده و هم دمای محیط باشد گاز موجود باعث هم زدن شربت شده و نیازی به استفاده از قاشق و ... نمیباشد.

5 - قرار دادن شربت به صورت مستقیم در داخل دستگاه کلایمکس، به سیستم های تزریق آسیب زده و باعث از کار افتادن دستگاه میگردد. همچنین شکر و مواد قندی را قبل از گازدار کردن، داخل بطری کلایمکس نریزید.

6 - در صورتی که اشتباها شربت یا شکر در آب ریخته شد و با این شرایط اقدام به گازدار نمودن کردید، برای جلوگیری از بروز مشکل، بلافاصله به ترتیب زیر عمل نمایید :
      6-1 - قسمت قفل دستگاه را بصورت افقی زیر شیر آب ولرم قرار داده و همزمان با ریزش آب قفل دستگاه را چندین بار باز و بسته نمایید تا شربت موجود در پشت قفل شسته شود.
      6-2 - چهار الی پنج بار آب خالص را درون دستگاه کلایمکس قرار داده و گازدار نمایید تا تمام مجاری شسته شود.
      6-3 - دستگاه را کاملا خشک نمایید. در صورت استفاده در روزهای بعد اگر قفل دستگاه به سختی باز و بسته شد، عمل شستشوی قفل را دوباره انجام دهید.

7 - ترجیحا از کلایمکس برای گازدارکردن آب میوه استفاده نکنید. زیرا آب میوه معمولا دارای پالپ بوده و گاز در ذرات آن جذب شده و پف می کند. ممکن است به دستگاه صدمه وارد شود. در صورت استفاده برای گازدار کردن آب میوه و .... ، بلافاصله موارد شماره 6 را انجام دهید.

8 - برای آسیب نرسیدن به نازل، هنگام بستن دستگاه از قرار داشتن نازل درون بطری اطمینان حاصل نمایید و از قرار دادن بطری با درب بسته در درون دستگاه خودداری فرمایید.

9 - میزان گازدار کردن آب بستگی به ذایقه مصرف کننده دارد. یک بار گاز دار کردن ، معمولا یک سودا ملایم به شما می دهد. در صورتیکه به سودا با طعم تندتر نیاز دارید، می توانید تا حداکثر تا سه مرتبه عمل گاز دار کردن را انجام دهید. مراقب باشید حجم زیاد گاز به دستگاه صدمه وارد نکند.

10 - درصورتیکه بخشی از سودا را مصرف نمودید، برای حفظ گاز باقی مانده در سودا، کافیست بطری کلایموکس را برعکس نمایید تا درب آن رو به پایین باشد، اکنون می توانید آن را در محیط خنک مانند یخچال برای مدت زمان دیگری نگهداری نمایید. 

11- برای گازدار کردن، دگمه را در حدود 3 تا 5 ثانیه فشار دهید. از نگه داشتن دایم آن خودداری نمایید.

توجه :
طبق نظر کارخانه سازنده، چنانچه پس از کارشناسی مشخص گردد دستگاه به علت مصرف نادرست و عدم رعایت موارد فوق، علیالخصوص استفده دستگاه جهت گازدار کردن شربت های قندی، دچار اشکال گردیده است؛ تعمیرات شامل گارانتی نبوده و مطابق با نظر کارشناس اعلام هزینه خواهد شد.

نقد، بررسی و فروش آنلاین کلایموکس

 

سیستم های تصفیه آب بهاب                            

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905