0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

راهنمای استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس آرشیو مقالات

KLIMOX Soda Maker User Manual

راهنمای استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس
14 اردیبهشت 1396 2036 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

کلایموکس Klimox یک دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز آلمانی بسیار باکیفیت و بادوام است که می تواند مدتها، سودای دلپذیر و طبیعی فراهم کند. با این حال برای افزایش عمر دستگاه و کاهش استهلاک و خرابی های سوداساز ، لازم است موارد ذیل رعایت شوند.

ویدئو زیر قابلیت های دستگاه سودا ساز خانگی کلایمکس را نشان می دهد.

 


جهت داشتن دستگاه سوداساز و نوشابه ساز سالم و استفاده طولانی مدت بدون خرابی و ایجاد اشکال فنی، لطفا در موارد ذیل دقت نظر داشته باشید:
1 - کلایموکس یک دستگاه سوداساز خانگی است و عموما جهت گازدار کردن آب مورد استفاده قرار میگیرد. پیشنهاد می شود از آب تصفیه شده و باکیفیت استفاده نمایید.

 

2 - برای گازدار کردن آب با دستگاه سودا ساز کلایموکس سعی کنید از آب خنک استفاده نمایید. گاز در آب خنک به میزان بیشتری حل می شود. ترجیحا می توانید قبل از گازدار کردن آب ، مقداری یخ در بطری سوداز کلایموکس ریخته و آن را کاملا تکان دهید تا خنک شود. قرار دادن چند تکه یخ در داخل بطری به هنگام گازدار کردن آب باعث گوارا شدن سودا و کمترین میزان مصرف گاز خواهد شد.

3 - بطری کلایموکس را تا خط مشخص شده روی بطری از آب پر کنید. اگر میزان آب کمتر از خط باشد ممکن است گاز به طور کامل وارد آب نشود. اگر مقدار آب بیشتر از خط باشد ممکن است از ظرف بیرون بریزد.

KLIMOX soda maker user manual نصب دستگاه سوداساز و نوشابه ساز کلایمکس

 

4 - برای گازدار کردن انواع شربت های خانگی یا شربت های موجود در بازار، باید ابتدا آب را گازدار نموده و خارج از دستگاه سودا ساز کلایموکس به شربت اضافه نمایید. در صورتی که شربت کمی رقیق بوده و هم دمای محیط باشد گاز موجود باعث هم زدن شربت شده و نیازی به استفاده از قاشق و ... نمی باشد.

5 - توجه داشته باشید که قرار دادن شربت به صورت مستقیم در داخل دستگاه سودا ساز کلایمکس Klimox ، به سیستم های تزریق آسیب زده و باعث از کار افتادن دستگاه میگردد. همچنین شکر و مواد قندی را قبل از گازدار کردن، داخل بطری کلایمکس نریزید. چنانچه به یک دستگاه سودا ساز نیاز دارید که توانایی گازدار کردن انواع نوشیدنی را داشته باشد پیشنهاد می شود دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز آی سودا مدل درینک میت Drinkmate و دستگاه سودا ساز آی سودا مدل ECO را مشاهده نمایید.

6 - در صورتی که اشتباها شربت یا شکر در آب ریخته شد و با این شرایط اقدام به گازدار نمودن کردید، برای جلوگیری از بروز مشکل، بلافاصله به ترتیب زیر عمل نمایید :
      6-1 - قسمت قفل دستگاه را بصورت افقی زیر شیر آب ولرم قرار داده و همزمان با ریزش آب قفل دستگاه را چندین بار باز و بسته نمایید تا شربت موجود در پشت قفل شسته شود.
      6-2 - چهار الی پنج بار آب خالص را درون دستگاه سودا ساز کلایمکس Klimox قرار داده و گازدار نمایید تا تمام مجاری شسته شود.
      6-3 - دستگاه سوداساز و نوشابه ساز کلایموکس را کاملا خشک نمایید. در صورت استفاده در روزهای بعد اگر قفل دستگاه به سختی باز و بسته شد، عمل شستشوی قفل را دوباره انجام دهید.

7 - ترجیحا از دستگاه سوداساز کلایمکس برای گازدارکردن آب میوه استفاده نکنید. زیرا آب میوه معمولا دارای پالپ بوده و گاز در ذرات آن جذب شده و پف می کند. ممکن است به دستگاه صدمه وارد شود. در صورت استفاده برای گازدار کردن آب میوه و .... ، بلافاصله موارد شماره 6 را انجام دهید.

8 - برای آسیب نرسیدن به نازل، هنگام بستن دستگاه سودا ساز خانگی کلایموکس از قرار داشتن نازل درون بطری اطمینان حاصل نمایید و از قرار دادن بطری با درب بسته در درون دستگاه خودداری فرمایید.

9 - میزان گازدار کردن آب بستگی به ذایقه مصرف کننده دارد. یک بار گاز دار کردن، معمولا یک سودا ملایم به شما می دهد. در صورتیکه به سودا با طعم تندتر نیاز دارید، می توانید تا حداکثر تا سه مرتبه عمل گاز دار کردن را انجام دهید. مراقب باشید حجم زیاد گاز به دستگاه سوداساز کلایموکس صدمه وارد نکند.

10 - در صورتیکه بخشی از سودا را مصرف نمودید، برای حفظ گاز باقی مانده در سودا، کافیست بطری کلایموکس را برعکس نمایید تا درب آن رو به پایین باشد، اکنون می توانید آن را در محیط خنک مانند یخچال برای مدت زمان دیگری نگهداری نمایید. 

راهنمای تصویری استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس KLIMOX soda maker

11- برای گازدار کردن، دگمه را در حدود 3 تا 5 ثانیه فشار دهید. از نگه داشتن دائم آن خودداری نمایید.

 

KLIMOX soda maker راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس

توجه : طبق نظر کارخانه سازنده دستگاه سودا ساز و نوشاه ساز کلایموکس ، چنانچه پس از کارشناسی مشخص گردد دستگاه به علت مصرف نادرست و عدم رعایت موارد فوق، علی الخصوص استفاده دستگاه جهت گازدار کردن شربت های قندی، دچار اشکال گردیده است؛ تعمیرات شامل گارانتی نبوده و مطابق با نظر کارشناس اعلام هزینه خواهد شد.

برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید دستگاه سودا ساز کلایموکس روی لینک قبل کلیک نمایید.

فیلم آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس Klimox را می توانید از طریق لینک قبل مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

اگر شما هم مایلید دستگاه سوداساز و نوشیدنی ساز خانگی خریداری نمایید، کافیست از طریق سایت تصفیه آب بهاب ، دستگاه سوداساز کلایموکس Klimox و سودا ساز آی سودا iSODA  را به صورت آنلاین خریداری نمایید. همچنین می توانید با فروشگاه بهاب تماس گرفته و آن را سفارش دهید. در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلفن 86027905-021 ، تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905