0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate آرشیو مقالات

ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate
06 خرداد 1397 361 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب مترجم : مصطفی گردان

آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز آی سودا Drinkmate

 

 

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

 • کاور پشت را باز کرده، درپوش روی کپسول گاز سودا ساز آی سودا iSODA را بردارید.

 

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

 

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

 • برای نصب کپسول سودا ساز آی سودا ، دستگاه سودا ساز آی سودا درینک میت را بر عکس کرده و روی یک پارچه نرم قرار دهید که خراشیده نشود. پیچ سر کپسول را داخل دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز ISODA قرار داده و آنقدر بپیچانید تا محکم شود. بعد کاور پشت را سر جایش قرار داده و سودا ساز را آهسته به حالت ایستاده برگردانید.
 • سری انتقال گاز به همراه بطری که به آن متصل است ۴۵ درجه به سمت جلو بکشید و بعد به صورت کشویی آن را از رابط بالایی جدا کنید. بعد سری را با چرخاندن در جهت عکس عقربه های ساعت باز کرده و بیرون بیاورید.
 • مایعی که می خواهید گازدار کنید را در  بطری ریخته و تا خط نشان پر کنید. دقت کنید بطری سوداساز آی سودا بیشتر از خط نشان پر نشود.

 

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

 • سری انتقال گاز را با چرخاندن جهت عقربه های ساعت، روی بطری نصب کرده و آن را داخل رابط بالا به صورت کشویی و به طور کامل قرار دهید و سپس سری را به حالت عمودی و صاف اولیه برگردانید.
 • برای نوشیدنی های شیرین و کف دار، زمان فشار دادن دکمه را کاهش دهید (۰.۲۵ ثانیه) و اجازه دهید که حباب و کف بین هر بار فشار دادن دکمه فروکش کند.
 • سری انتقال گاز را به همراه بطری در حالت ۴۵ درجه به سمت خود بکشید تا به صورت کشویی از دستگاه سودا ساز جدا شود. آرام بطری و سری انتقال گاز را تکان دهید تا گاز بیشتری در مایع جذب شود.
 • والو تخلیه تدریجی را باز کرده و به بالا آمدن کف هنگام تخلیه توجه کنید. اگر کف تا سری بالا آمد، والو را ببندید تا باز کردن مجدد کف فروکش کند. اگر دوباره کف سریع بالا آمد، دفعه بعد کمتر دکمه گاز کربنیک را فشار دهید. برای نوشیدنی های بدون کف می توانید زمان نگه داشتن دکمه را بیشتر کنید. دقت کنید که نگذارید کف به بالای بطری برسد. در صورت شنیدن صدای تخلیه گاز، از فشار دادن مجدد دکمه خودداری کنید.

 

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا مدل Drinkmate ISODA Drinkmate Soda Maker User Manual

 

 • حالا می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را داخل لیوان ریخته و میل نمایید.

 

در قسمت مقالات انواع نوشیدنی گازدار با دستگاه سودا ساز  با دستگاه سودا ساز کلایموکس Klimox ، دستگاه سودا ساز آی سودا ECO و دستگاه سودا ساز آی سودا درینک میت آموزش داده شده است. شما می توانید مقالات مرتبط را مطالعه و توسط این دستگاه های سودا ساز و نوشیدنی ساز خانگی ، نوشیدنی مورد علاقه خود را تهیه نمایید.

اگر شما هم مایلید دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز آی سودا Drinkmate را خریداری کنید، می توانید با فروشگاه بهاب تماس گرفته و آن را سفارش دهید. همچنین می توانید از سراسر ایران از طریق سایت بهاب دستگاه سودا ساز ISODA را به صورت آنلاین خریداری نمایید. در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

**ن

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905