0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

ثبت در علاقه مندی ها
 • رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ


  Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch

 • وضعیت: موجود
 • ساخت و مونتاژ در : ایران
 • رنگ های موجود:
 • قیمت : 129,000 تومان
 • تعداد علاقه مندی: 0
  تعداد بازدید: 1273
 • خدمات پشتیبانی: ندارد
  خدمات نصب: ندارد
 • افزودن به سبد خرید
 • رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ - Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch
 • رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ - Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch
رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ - Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch
 • رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ - Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch
 • رسوبگیر کولر آبی با فیلتر الیاف و پلی فسفات ۱۰ اینچ - Antifouling for Water cooler with PP and Polyphosphate 10 Inch
 • نگاه کلی
 • ویدیوها

یکی از پرکاربردترین وسایل برای تولید هوای سرد کولرهای آبی می باشند. همانطور که می دانید کولر آبی در اکثر مناطق ایران کاربرد دارد. متاسفانه مشکلی که کولرهای آبی با آن مواجه هستند رسوبات آب است.

املاح موجود در آب باعث ایجاد رسوب در پوشالها و قطعات داخلی کولرهای آبی می شوند. زمانی که رسوبات روی فضای پوشالها را می گیرند، تولید سرمای کولر کم می شود که این باعث اتلاف زیاد انرژی خواهد شد. همچنین رسوبات روی پمپ آب و لوله کشی کولر هم تاثیر می گذارند و باعث مسدود شدن مجراهای عبور آب می شوند. رسوب باعث از کار افتادگی شناور داخل کولر می شود و به همین دلیل ساده ممکن است آب کمی به کولر رسیده و باعث خرابی آن شود و یا برعکس، آب وارد شده بیشتر از مقدار لازم باشد و از کولر سرریز شود.

رسوبات که شامل ذرات نمک و آهک می باشند ممکن است از روی پوشال جدا شده،  وارد فضای منزل شوند و باعث بروز آلرژی می گردند.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است از رسوبگیر کولر استفاده شود تا کولر آبی کارایی خود را از دست ندهد و مهمتر اینکه رسوبات باعث بروز بیماری نشوند.

 رسوبگیر کولر در ابعاد و انواع مختلفی وجود دارد. ممکن است در یک رسوبگیر کولر از فیلتر الیافی یا فیلتر کربن یا فیلتر پلی فسفات و یا ترکیب آنها استفاده شده باشد. این رسوبگیرها با انجام تصفیه آب، جلوی رسوبگذاری را می گیرند.

کارشناسان فنی بهاب یک رسوب گیر کولر آبی با کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی نموده اند که قدرت حذف رسوبات توسط آن بسیار بالاست.

مزیت دیگر این رسوبگیر کولر این است که برای بدنه آن از محفظه بسیار با کیفیت و نشکن سوفیلتر استفاده شده که بسیار مقاوم است و در برابر ضربات و فشار آب تحمل خیلی بالایی دارد. می توانید فیلم مقاومت این محفظه فیلتر را در برابر ضربات و فشار ، در بخش ویدئوهای محصول مشاهده نمایید. 

این رسوبگیر از یک فیلتر الیافی با دقت 5 میکرون استفاده می کند. فیلتر الیافی می تواند ناخالصی های آب که شامل، شن و ماسه، گل و لای، لجن، زنگ لوله ها، جلبک، رسوبات و ذرات معلق فیزیکی می شوند را حذف نماید. بدین ترتیب ذرات و ناخالصی های گفته شده هرگز وارد کولر آبی نمی شوند.

فیلتر الیافی استفاده شده ارتفاع ۱۰ اینچ دارد. این فیلتر را هر 3 ماه یکبار باید تعویض کنید. برای اطلاع از زمان تعویض فیلتر، محفظه رسوبگیر کولر شفاف طراحی شده است تا از روی تغییر رنگ فیلتر بتوان زمان تعویض آن را تشخیص داد. بهتر است قبل از آن که رنگ فیلتر الیافی تیره شود نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

این رسوبگیر کولر آبی دارای دو مرحله تصفیه آب است. آب پس از گذشتن از فیلتر الیافی و نرم شدن، با سنگ های پلی فسفات درجه یک در تماس خواهد بود. اگر مقدار کمی از املاح داخل آب مانده باشد، پلی فسفات با آن ترکیب شده و اجازه چسبیدن به بدنه کولر و پوشالها را نمی دهد و تشکیل رسوب در کولر آبی به حداقل می رسد. پلی فسفات معمولا به عنوان یک ماده ضد رسوب شناخته می شود. 

پلی فسفات استفاده شده در این رسوبگیر کولر آبی را برای ۲ تابستان می توانید استفاده کنید و پس از آن باید تعویض شود. هزینه های سرویس و نگهداری این رسوبگیر کولر آبی بسیار پایین است و در مقابل کارایی و اثر بخشی فوق العاده آن هزینه بسیار کمی است.

رسوبگیر کولر آبی دارای اتصالات فیتینگی سریع می باشد، که این اتصالات باعث می شوند باز و بسته کردن رسوبگیر کولر بسیار آسان شود. نصب و بازکردن این رسوبگیر کولر بسیار راحت است و نیاز به هیچ تخصصی ندارد.

برای وصل کردن شلنگ کولر به رسوبگیر کافیست شلنگ کولر را بریده و رسوبگیر کولر آبی را در مسیر آن قرار دهید.

رسوبگیر کولر آبی دارای یک پایه دیواری بوده که توسط آن می توانید رسوبگیر را به دیوار یا هر محل دیگری پیچ نمایید.

 

 **ن

 • مزایا
 • استفاده از محفظه فیلتر بسیار مقاوم و نشکن
 • حذف بخش عمده رسوبات و ناخالصی ها
 • استفاده از اتصالات فیتینگی سریع و قابل اطمینان
 • هزینه بسیار پایین سرویس و نگهداری
 • استفاده از پلی فسفات درجه یک برای تکمیل فرایند رسوبگیری
 • تست تحمل فشار محفظه های سوفیلتر

  تمامی انواع محفظه سوفیلتر (شامل محفظه های آب سرد، محفظه های آب داغ، محفظه های ضد جلبک، محفظه های شیر دارد و ...) کاملا نشکن و ضد ضربه بوده و تحمل بسیار بالایی در برابر فشار وارده دارند.
  در این تست، محفظه سوفیلتر تحت فشار بالای آب قرار گرفته و همانگونه که مشاهده خواهید کرد تا ۴۰ Bar نیز مقاومت می نماید.
  انواع محفظه آب سوفیلتر در اندازه های مختلف 5 ، 7 ، 10 ، 20 اینچ تولید می شود. در این محفظه ها انواع فیلترهای استاندارد الیافی، نخ تابی...

  • 15 اردیبهشت 1395
  • 165 بازدید
 • تست ضربه محفظه های سوفیلتر

  تمامی انواع محفظه سوفیلتر (شامل محفظه های آب سرد، محفظه های آب داغ، محفظه های ضد جلبک، محفظه های شیر دارد و ...) کاملا نشکن و ضد ضربه هستند. در این تست، محفظه سوفیلتر در برابر ضربات مداوم چکش و پتک ۱۰ کیلیویی به راحتی مقاومت می کند و هیچ تغییری در ساختار و کیفیت ان دیده نمی شود.
  انواع محفظه آب سوفیلتر در اندازه های مختلف 5 ، 7 ، 10 ، 20 اینچ تولید می شود. در این محفظه ها انواع فیلترهای استاندارد الیافی، نخ تابیده، پلی استر، کربنی، سرامیکی ،...

  • 15 اردیبهشت 1395
  • 133 بازدید

مشخصات فیلترها

فیلترهای نصب شده بر روی دستگاه

 • 1

  فیلتر الیافی خانگی

  فیلتر الیافی عموما به عنوان اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. جنس این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن است و تقریبا در هر دستگاه تصفیه آب، یک فیلتر الیافی وجود دارد. وظیفه فیلتر الیافی حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن، زنگ لوله ها، جلبک، رسوب و ذرات فیزیکی از آب می باشد. این فیلتر آب را زلال می کند. عملکرد آن به این صورت است که آب با فشار وارد این فیلتر شده و با عبور از دیواره آن، ذرات ناخالصی در فیلتر گرفتار شده و اجازه عبور پیدا نمی کنند. فیلتر الیافی در دقت های 1 ، 5 ، 10 و 20 میکرون و حتی بیشتر ساخته می شود. 

  این فیلتر به صورت کارتریج طراحی شده و درون محفظه فیلتر خانگی قرار می گیرد. ارتفاع آن استاندارد بوده و می توان آن را در انواع دستگاه تصفیه آب نصب نمود. بر خلاف فیلترهای خطی که قیمت بیشتری دارند، فیلتر الیافی هوزینگی بسیار ارزانتر می باشد. تفاوت فیلترهای الیافی در کیفیت آنهاست. هرچه کیفیت ساخت، تراکم و دقت فیلتر بالاتر باشد، آب زلال تری نیز بدست خواهد آمد. ضمن اینکه دارا بودن تاییدیه های جهانی می تواند مصرف کننده را نسبت به کیفیت محصول مطمین سازد.

  سرویس و نگهداری

  فیلتر الیافی نقش مهمی در تصفیه آب دارد و باید همیشه مراقب سلامت آن بود. فیلتر الیافی را باید پس از تصفیه مقدار مشخصی آب و یا پس از گذشت زمان معینی تعویض نمود. فیلترهای الیافی قابل شستشو و استفاده مجدد نیستند و در صورتی که از تاریخ تعویض آن بگذرد، ذرات ناخالصی را از خود عبور داده و سایر فیلترها را خراب خواهند کرد. ضمن اینکه گرفتگی فیلتر باعث فشار مضاعف روی پمپ دستگاه تصفیه آب شده و عمر آن را به شدت کاهش می دهد. عمر این فیلترالیافی تصفیه آب، به چند عامل بستگی دارد:

       -- میزان مصرف: هر فیلتر برای تصفیه مقدار مشخصی آب طراحی شده است. پس از آن اشباع شده و قدرت جذب نخواهد داشت.

       -- زمان استفاده: حتی اگر میزان مصرف کم باشد، پس از مدتی فیلتر خاصیت جذب خود را از دست داده و باید تعویض شود.

       -- کیفیت آب: هرچه آب سخت تر باشد و یا گل و لای آن بیشتر باشد، باید آن را زودتر تعویض نمود.

  زمان تعویض توسط کارشناس تعیین می شود ولی عموما بین 3 تا 6 ماه قابل استفاده است.

  در صورتیکه فیلتر الیافی در زمان تعیین شده توسط کارشناس تعویض نشود، ممکن است با این مشکلات روبرو شوید:

  خرابی زودهنگام فیلتر ممبران و کیپ شدن آن

  وارد شدن فشار زیاد به پمپ دستگاه تصفیه آب. احتمال نشتی آب و خرابی پمپ وجود دارد

  مستهلک شدن قطعات تصفیه آب مانند سوییچ ها و شیر برقی

  رشد و تکثر باکتریها، انگل، قارچ و میکرو ارگانیسم های بیماریزا و انتقال آنها به آب

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود ابتدا باید شوید...

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905