0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

شش فناوری تولید آب آشامیدنی تصفیه شده آرشیو اخبار

Six Technologies That Produce Clean and Safe Drinking Water

شش فناوری تولید آب آشامیدنی تصفیه شده
07 دی 1397 55 بازدید
منبع : engadget

در بخش اول  شش فناوری که آب آشامیدنی تصفیه شده تولید می‌کنند ، تصفیه آب با برج آب وارکا و تصفیه آب UV کوچک بررسی شدند. در این بخش به چهار فناوری دیگری می پردازیم. برای مطالعه بخش اول روی لینک قبل کلیک نمایید.

 

لوله، تاسیسات نمکزدایی با نیروی خورشیدی  The Pipe is floating solar-powered desalination plant

یک پروژه جدید نمکزدایی طراحی شده برای کالیفرنیا به نام The Pipe، با نوید تولید 1.5 میلیارد گالن آب آشامیدنی تصفیه شده ، برای ایالت دچار خشکسالی، انفجاری ایجاد کرد.

این تاسیسات خورشیدی متکی بر روش نمکزدایی الکترومغناطیسی برای تبدیل آب دریا به آب تمیز عمل کرده، محصول جانبی نمک را از طریق حمام‌های حرارتی تصفیه کرده و سپس آن را به اقیانوس آرام بازمی‌گرداند. این لوله بخاطر جذابیت ظاهری توجه ها را به خود جذب کرده، زیرا به گونه‌ای طراحی شده که بیشتر شبیه یک مجسمه درخشنده غول پیکر باشد تا قطعه‌ای از تجهیزات صنعتی.

 

لوله، تاسیسات نمکزدایی با نیروی خورشیدی The Pipe is floating solar-powered desalination plant

 

تصفیه آب با بزرگترین مه‌گیر جهان   The World's largest fog harvester

بزرگترین مه‌گیر جهان از یک توری عظیم برای به دام انداختن مه متراکم در صحرای موروکان Moroccan  و تبدیل آن به آب تصفیه شده تمیز و پاکیزه استفاده می‌کند.

با سطح حدود 600 متر مربعی، این اختراع از مزیت مه‌گیری در منطقه آیت بامران Aït Baâmrane  دچار خشکسالی، به مدت شش ماه از سال عمل می‌کند. گزارش شده که این مه‌گیر حدود 17 گالن آب تمیز آماده آشامیدن در هر یارد مربع از شبکه تولید می‌کند.

 پمپ‌های خورشیدی همراه با یک سیستم لوله‌، آب تمیز برای 400 ساکن محلی ارائه می‌کند که معمولا برای دسترسی به آب سالم در منطقه خشک تلاش می کند.

 

تصفیه آب با تراشه آب نانو Nano Water Chip

هزینه آب تصفیه شده و تمیز یک مانع اصلی برای بسیاری افراد تشنه روی زمین است، بنابراین محققان به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه برای تصفیه آب شخصی در مقیاس کوچک هستند.

در سال 2014، یک تیم پژوهشی از دانشگاه تگزاس در آستین Austin و دانشگاه ماربورگ در آلمان یک تراشه آب تخلیه کم ساختند که یک میدان الکتریکی کوچک برای نمکزدایی از آب دریا تولید می‌کند. در اوایل توسعه، چیپ آب نوید ارائه یک راه حل قابل حمل آب تمیز داد که قادر به کار با باتری معمولی بود. فناوری استارتاپ اوکینوس Okeanos Technology تاسیس شد تا تحقیق و توسعه محصول بیشتر شود که همچنان در حال انجام است.

تصفیه آب با تراشه آب نانو Nano Water Chip

 

پروژه انرژی موج کارنگی پرت   Carnegie Perth Wave Energy Project

پروژه انرژی موج Carnegie Perth دو کار انجام می‌دهد، تولید انرژی تجدیدپذیر از حرکت اقیانوس و همزمان نمکزدایی از آب دریا.

 این دستگاه شناور مانند جسم شناور در ساحل پرت Perth در غرب استرالیا کار می‌ کند که روش‌های تولید برق سازگار با محیط زیست آن اولویت دارند.

 بویه 240 کیلوواتی زیر آب بصورت سه گانه کار می‌کند، به بستری با پمپ‌های هیدرولیکی بسته شده که وقتی سیستم با امواج ضربه می‌خورد، آب را از توربین‌های برق عبور می‌دهد.

 

پروژه انرژی موج کارنگی پرت  Carnegie Perth Wave Energy Project

 

 سیستم نمکزدایی موجود در آن از برق تولید شده برای تهیه آب آشامیدنی پاکیزه استفاده می‌کند و بقیه برق دوباره به ساحل برگشته و به شبکه افزوده می‌شود.

این پروژه بخشی از طرح بزرگتر پرت Perth's است تا نمکزدایی را به منبع طولانی مدتی از آب آشامیدنی تمیز برای جامعه محلی تبدیل کند.

 

 

 

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905