0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

فرایند جداسازی نفت از آب آرشیو اخبار

The Process of Separating Oil from Water

فرایند جداسازی نفت از آب
10 اردیبهشت 1397 72 بازدید
منبع : OLEOLOGY ENGINEERING OIL FREE WATER

در طی ده سال گذشته دو فناوری تصفیه آب با سرعت در حال پیشرفت هستند. باعث خوشبختی است، زیرا تصفیه فاضلاب در بسیاری از صنایع، برای جلوگیری از صدمات ‌زیست محیطی و کاهش هزینه‌های عملیاتی ضروری است. حذف نفت و هیدروکربن‌ها از آب مورد استفاده در فعالیت‌های صنعتی یکی از بزرگترین چالش‌ها در صنعت تصفیه آب است. شرکت OLEOLOGY در استرالیا جزو نوآوران پیشرو در این حوزه می باشد.

 

فناوری حذف نفت پیشرفته MyClex

با اجرای فناوری MyClex، شرکت OLEOLOGY پیشرفت علمی در حذف نفت از آب بوسیله پلیمر MyClex ایجاد کرد. این مساله بسیاری از مشکلات اصلی شرکت های نفت و گاز، استخراج معدن‌ و صنایع دریایی را حل کرده و تصفیه آب پایدار ارائه می کند.

پلیمر MyCelx فرایندی نوآورانه و ثبت شده است که فراتر از روش های تصفیه آب مرسوم مانند تصفیه مکانیکی، فیلتر کردن و  جداسازی شیمیایی حرکت می‌کند. این تکنولوژی از پیوستگی (چسبندگی) مولکولی برای حذف دائمی نفت از آب استفاده می‌کند. با این روش نفت تا کمتر از ۱ ppm کاهش می یابد، نتیجه‌ای که قبلا بدست نیامده است.

 فناوری حذف نفت پیشرفته MyClex MyCelx Advanced Oil Removal Technology

 

محدودیت‌های فناوری مرسوم

 آب طوفان و فاضلاب صنعتی با اثرگذاری بر تولید مثل ماهی، اختلال صنایع دریایی مانند ماهیگیری و قایقرانی تجاری و تفریحی، و ریسک آلودگی منابع ارزشمند آب آشامیدنی می‌تواند اکوسیستم‌های دریایی را تخریب کند. سیستم‌های تصفیه آب مرسوم کار را به خوبی انجام نمی‌دادند. صدمات زیست محیطی همچنان در این سیستم‌ها رایج است، البته نگهداری آنها گران و طاقت‌فرسا است.

همچنین سیستم‌های موجود شامل کارها و هزینه‌های شهری بزرگ است در حالیکه سیستم تصفیه آب OLEOLOGY هزینه‌ها را پایین‌تر آورده و با نصب مکمل، تصفیه آب را تکمیل می‌کند. MyCelx برای کاهش آلاینده‌های مضر و توانایی حذف پسماند خشک با محدود کردن شیمیایی نفت با فیلتر ساخته شد.

با بررسی هر مشکل  سیستم‌های فیلتراسیون آب نفتی مرسوم و سپس یک به یک حل آنها با سطوح تخلیه سازگار با قانون، کارهای تاسیساتی به تنهایی افزایش یافت.

 

آب قابل استفاده مجدد

هنگامی که آب حاوی روغن، نفت و چربی تصفیه شد، این آب به اندازه ای تمیز است که با اطمینان وارد محیط زیست شده یا برای استفاده‌هایی مانند تمیز کردن، آبیاری و فرونشانی گردوغبار استفاده شود. این تنها فناوری مورد تایید لیود رجیستر برای تصفیه آب نفتی و تخلیه آن در محیط های دریایی است.

وقتی آب برای استفاده مجدد، به اندازه کافی تمیز شد، بسیاری از شرکت‌ها می‌توانند هزینه‌های عملیاتی را در صنایعی که وابستگی زیادی به استفاده از آب دارند مانند معدن و کشاورزی، به میزان قابل توجهی کاهش دهند. این سیستم‌های تصفیه آب تقریبا 10000 لیتر آب را در ساعت می‌توانند بازیافت کنند که نشان دهنده صرفه‌جویی چشمگیر فناوری تصفیه آب OLEOLOGY است.

 

 

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905