0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

فیلتر تصفیه آب KDF آرشیو مقالات

KDF Water Filters

فیلتر تصفیه آب KDF
31 فروردین 1396 889 بازدید

لینک منبع مترجم :

KDF چیست؟

فیلتر تصفیه آب (Kinetic Degradation Fluxion (KDF دارای فرمولبندی مس_روی با خلوص بالا است. KDF یک فرآیند اصلی شیمیایی را استفاده می کند که با عنوان ردوکس (اکسایش/کاهش) شناخته شده است. این فرآیند شیمیایی آهن، کلر، جیوه، سرب و سولفید هیدروژن را از منابع آب جدا کرده و در پیش تصفیه مقدماتی و تصفیه فاضلاب بکار رفته است. فیلتر تصفیه آب KDF تکنولوژی های موجود را تکمیل کرده و یا جایگزین آنها می شود تا بطور چشم گیری طول عمر دستگاه تصفیه آب را افزایش داده، فلزات سنگین، میکروارگانیسم ها، رسوب، هزینه نهایی و نیاز به تعمیر و نگهداری را کاهش دهد. 

KDF-Water-Filters KDF-Water-Filters

KDF چگونه عمل می کند؟

فرآیند ردوکس KDF از طریق تبادل الکترون ها با آلاینده ها کار می کند که بسیاری از آلاینده ها را به اجزای غیرمضر تبدیل می کند. ردوکس شامل انتقال الکترون ها بین 2 مولکول است که این مولکول ها را به عناصر متفاوتی تغییر می دهد. از دست دادن الکترون می تواند آلاینده ها را به عناصر کمتر مضر یا حتی غیر مضر تبدیل کند. برخی آلاینده های مضر با رسانای KDF پیوند الکتروشیمیایی دارند در حالیکه دیگر آلاینده ها به اجزای غیرمضر تبدیل شده اند، مانند تبدیل شدن کلر به کلرید.

آیا فیلتر تصفیه آب KDF قابل بازیافت است؟

بله، فیلتر تصفیه آب KDF ثبت شده دارای ویژگی فیلتراسیون سبز است. فیلتر تصفیه آب KDF هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی ندارد و 100% قابل بازیافت است. مکان های بسیاری مانند بیمارستان ها، دستگاه تصفیه آب شهری، رستوران ها، و منازل به فیلتر تصفیه آب KDF تکیه دارند تا بطور امن و مؤثر کلر، سولفید هیدروژن، آهن، فلزات سنگین، و باکتری ها را کاهش داده یا حذف کند.

KDF_55 چیست؟

فیلتر تصفیه آب KDF_55 طعم و بوی کلر را کاهش داده و فلزات سنگین و باکتری ها را از بین می برد. 

فیلتر تصفیه آب KDF از فلزات روی و مس ریز شده ساخته شده است. هنگامی که آب از رسانا می گذرد، ترکیب این 2 فلز در فیلتر تصفیه آب موجب واکنش شیمیایی ردوکس می شود. ردوکس شامل انتقال الکترون ها بین 2 مولکول است. اتم های دارای بار مثبت جذب بار منفی روی شده اند، درحالیکه اتم های دارای بار منفی جذب بار مثبت مس شده اند. در فیلتر تصفیه آب KDF، الکترون ها از آلاینده های مضری مانند کلر گرفته شده اند ، که پس از آن به کلرید غیرمضر محلول در آب تبدیل شده است. فیلتر تصفیه آب KDF از شیوه ردوکس برای جداسازی کلر، هیدروکربن کلر، و فلزاتی مانند سرب، آرسنیک، آلومینیوم، جیوه، و کادمیوم از آب استفاده می کند.  

Sulfide KDF_85 چیست؟

فیلتر تصفیه آب  KDF_85 آهن و سولفید هیدروژن را کاهش می دهد.

فیلتر تصفیه آب  KDF 85 در جداسازی آهن و سولفید هیدروژن کارآمد است. KDF_85 همچنین رسوب، باکتری و جلبک را کنترل می کند. KDF_85 ممکن است به تنهایی استفاده شود یا برای حفاظت از فناوری های تصفیه/فیلتراسیون بکار رود. KDF_85 مانند KDF_55 از شیوه ردوکس برای جداسازی کلر، هیدروکربن کلر، سولفید هیدروژن، آهن، و فلزاتی مانند سرب، آرسنیک، آلومینیوم، جیوه، و کادمیوم از آب استفاده می کند.

مزایای فیلتر تصفیه آب  KDF چیست؟

KDF 55 و KDG 85 تا 99% از سرب، نیکل، جیوه، کروم محلول در آب و دیگر فلزات محلول را جدا می کند. همچنین فیلتر تصفیه آب KDF تشکیل باکتری، قارچ، جلبک و رسوب را کنترل می کند. می توان آنها را در بستر GAC، رزین های تبادل آهن، فیلترهای بلوک کربن، و فیلترهای کربن درون خطی استفاده کرد. فیلتر تصفیه آب KDF نیاز به تصفیه های مضر و پرهزینه شیمیایی را از بین می برد.

KDF چگونه میکروارگانیسم ها را کنترل می کند؟

2 راه وجود دارد که بواسطه آن فیلتر تصفیه آب KDF میکروارگانیسم ها را کنترل می کند. نخستین شیوه، محصول جانبی ردوکس است؛ یک میدان الکترولیکی که در آن اغلب میکروارگانیسم ها نمی توانند زنده بمانند و از طریق تبادل الکترون ها تنظیم شده است. دومین شیوه از طریق پروسه شکل گیری رادیکال های هیدروکسیل و پروکسید ها از برخی مولکول های آب با توانایی عملکرد میکروارگانیسم ها تداخل دارد. 

چرا فیلتر تصفیه آب KDF با فیلترهای کربن استفاده شده اند؟

فیلتر تصفیه آب کربن اغلب با یک فیلتر کربن فعال استفاده شده اند زیرا آنها به کاهش تشکیل کلر کمک می کنند که عمر فیلتر کربن و اثرگذاری آنها را افزایش خواهد داد. فیلترهای KDF همچنین از طریق جداسازی فلزات سنگینی که فیلتر تصفیه آب کربن ، آنها را بخوبی جدا نمی کنند، فیلتر تصفیه آب کربن فعال را تکمیل می کنند.

چرا KDF در فیلترهای دوش آب بکار رفته است؟

KDF در دماهای عملیاتی بالاتر و سرعت بالای جریان، فعال است بنابراین در فیلتر تصفیه آب سردوش حمام خانگی بکار رفته است. 

KDF از چه زمانی وجود داشته است؟

شرکت تصفیه آب KDF ، این فناوری را در اواسط دهه 1980 توسعه داد و در سال 1987 مجوز گرفت. رسانای فیلتر KDF استانداردهای EPA و استانداردهای وزارت دارو را برای سطوح مس و روی در آب شرب برآورده ساخت. KDF همچنین توسط سازمان بین المللی NSF تأییدیه استاندارد 61 را برای آب آشامیدنی دریافت کرد. 

KDF-Water-Filters

این نمودار واکنش طبیعی ردوکس فیلتر تصفیه آب KDF است.

کلر مضر از طریق تبدیل کلر به یون های کلرید، جدا شده است.

فیلتر تصفیه آب KDF برای تغییر کاتیون های آهنی محلول به هیدروکسید آهنی غیرمحلول بعنوان کاتالیزور استفاده می شود که براحتی از طریق شستشوی معکوس جدا شده است.

فیلتر تصفیه آب KDF سولفید هیدروژن را به سولفید غیرمحلول تبدیل می کند که براحتی از طریق شستشوی معکوس قابل جداسازی است.

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905