0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

فیلتر رسوب گیر کولر آبی چیست آرشیو مقالات

What is Anti Scaling Filter Swamp Cooler

فیلتر رسوب گیر کولر آبی چیست
22 اردیبهشت 1398 603 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

اگر شما هم برای خنک کردن هوا از کولر آبی استفاده می کنید، قطعا مشکلات آن را نیز لمس کرده اید. کل بدنه کولر را رسوبات، شوره و آهک پوشانده و منظره بسیار بدی ایجاد کرده است. بدترین مشکل این است که ذرات شوره و آهک جدا شده و همراه با هوا وارد فضای منزل می شوند. مشکل بزرگی که باعث بروز آلرژی و یا تشدید آن در افراد می شود.

 Sediment Swamp Cooler رسوب کولر آبی

برای رفع این مشکل باید از رسوب زدن آب در کولر آبی جلوگیری شود. به همین منظور انواع فیلتر رسوب گیر کولر آبی طراحی و تولید شده اند. رسوبگیر کولر آبی ، فیلتر یا مجموعه فیلترهایی است که به روش های مختلف از ایجاد رسوب در کولر جلوگیری می کند.

اگر به شکلی علمی تر به مساله نگاه کنیم، آنها را باید ضد رسوب کولر آبی یا رسوب زدای کولر آبی بنامیم. زیرا در اصل از ایجاد رسوب در کولر جلوگیری می کنند. اما در بین مردم آنها را با نام شوره گیر کولر آبی یا شوره گیر آب کولر نیز می شناسند، که شاید چندان درست نباشد. زیرا این فیلترهای تصفیه آب نمی توانند شوره ایجاد شده در کولر را حذف کنند و تنها می توانند مانع از ایجاد رسوب جدید شود.

برای از بین بردن شوره کولر آبی بهتر است در همان ابتدا از یک رسوب گیر کولر آبی استفاده کنید. در غیر اینصورت باید با استفاده از روش های خاصی رسوب های ایجاد شده را حذف کرد.

نکته دیگر اینکه بسیاری از انواع مدلهای فیلتر تصفیه آب کولر ، کارایی لازم را ندارند و تنها یک نام هستند. واقعیت این است که شوره و رسوب در بدنه کولر زمانی ایجاد میشود که آب سخت باشد و اینکه با یک رسوبگیر کولر ارزان قیمت 20 هزار تومانی بتوان به این مهم دست یافت، شاید کمی واقع بینانه نباشد.

برای جلوگیری از ایجاد شوره در کولر آبی باید با کمک فیلترهای تصفیه آب خاص و روشهای نوین، بخش قابل ملالحظه ای از گل و لای و آهک را از آب جدا کرد تا امکان شوره زدن در کولر به حداقل خود برسد.

Swamp Cooler رسوب کولر آبی

شاید شما هم به دنبال راه از بین بردن جرم کولر یا راه از بین بردن شوره کولر آبی باشید و توصیه بسیاری افراد مانند انداختن صابون در کولر را امتحان کنید، اما این یک روش اشتباه است که نه تنها باعث از بین بردن جرم کولر نمی شود، بلکه برای سلامتی شما مضر است. 

بهترین راه برای پیشگیری از جرم، رسوب، نمک، آهک و شوره کولر ، نصب یک فیلتر رسوب گیر کولر آبی ۲ مرحله ای است که بتواند باعث پایین آوردن سختی آب و نرم کردن آب و مانع از عبور گل و لای، ذرات درشت، آهک، رسوبات، باکتری ها، انگل ها، تک یاخته ها شود.

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی برای خرید فیلتر رسوب گیر کولر می توانید از طریق شماره تلفن ۸۶۰۲۷۹۰۵-۰۲۱ ، شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377 و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان تصفیه آب بهاب در ارتباط باشید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله دلایل استفاده از رسوب گیر کولر آبی را مطالعه نمایید.

 

 ***

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905