0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

مصاحبه با جووی جیمنز در باره چگونگی کمک کردن به تصفیه آب آشامیدنی در فیلیپین آرشیو مقالات

How You Can Help Bring Clean Drinking Water and Relief To The Philippines

مصاحبه با جووی جیمنز در باره چگونگی کمک کردن به تصفیه آب آشامیدنی در فیلیپین
22 تیر 1396 511 بازدید

منبع : waterfilters network مترجم :

پرسش و پاسخ با سازمان دهنده لوییس ، جووی جیمنز:

در اوایل نوامبر امسال، طوفان هایان بخش‌های جنوبی فیلیپین را در نوردید و حدود 7000 نفر را کشت. برخلاف درخواست‌های پیوسته برای کمک و تامین، که کمترین آنها خوراک و آب آشامیدنی تصفیه و پاکیزه است، بنظر می‌رسد داستان رهایی از هایان از ذهن بسیاری از امریکایی‌ها خارج شده است.

البته انتظارات قابل توجهی وجود دارد. در این بلاگ، تلاش کرده‌ام با افزودن لینک‌هایی برای تلاش‌های امدادرسانی در پست‌های هفتگی اخبار آب آشامیدنی، پیوسته اطلاعاتی ارائه نمایم. همچنین در مورد خوش شانس بودن برای سفر به فیلیپین برای شرکت در عروسی دوست همکارم در بخش 1 این سری پست نوشتم که چگونه می‌توان امکان تصفیه آب آشامیدنی را برای فیلیپین فراهم کرد. آنجا بود که نخستین بار با جووی جیمنز، عروس آن عروسی آشنا شدم.

جووی، همسرش اریک و دوستان و خانواده او جزو کسانی هستند که فراموش نکرده‌اند در فیلیپین هنوز ناامیدانه به امدادرسانی بیشتری نیاز است. این شنبه، 21 دسامبر آنها میزبان برنامه پیاده‌روی، دویدن تفریحی سنت لویس برای طوفان هایان هستند و عواید جمع‌آوری شده ، برای یونیسف و صلیب سرخ امریکا فرستاده خواهد شد.

در زیر، جووی در مورد پیش زمینه خود سخن می‌گوید، 5000 شرکت کننده چه انتظاری از روز شنبه می‌توانند داشته باشند و اینکه تفکرات او در مورد اینکه امدادرسانی به هایان درحال حاضر کجای ذهن بسیاری از امریکایی‌ها قراردارد:

 

- لطفا کمی در مورد گذشته‌تان به ما بگویید و اینکه چرا تلاش‌های امدادرسانی برای طوفان هایان شخصا اینقدر برای شما مهم هستند؟

جووی: من در فیلیپین به دنیا آمدم و بزرگ شدم. سازمان‌دهنده‌های این دو/پیاده‌روی- اِوِلین بوروز Evelyn Burrows ، ماری‌جو کلارک Mariejoe Clark، ماری پرز  Marie Perez و من همگی در آنجا بدنیا آمدیم.

البته وقتی فیلیپین دچار طوفان شد همگی ما با کلی نگرانی نگاه می‌کردیم. خوشبختانه، خانواده‌های ما از خطر محفوظ ماندند و تنها کمی صدمه دیدند. هرچند، افراد زیادی وجود دارند که همه‌ چیز خود را از دست داده‌اند.

ما عاشق فیلیپین هستیم، هنوز آن را خانه صدا می‌کنیم. وقتی فیلیپین دچار طوفان هایان شد، اگرچه یک اقیانوس از آن دورتر هستیم، آن طوفان شدیدا به ما هم ضربه زد.

 

- چه چیز الهام بخش شما شد تا یک گردهمایی 5K را برای امدادرسانی به فیلیپین سازماندهی کنید؟

جووی: هر چهار نفر ما گروهی از دوستان هستیم که با هم راه می‌رویم/ می‌دویم و امسال شروع به شرکت در گردهمایی‌های 5K دیگر کردیم تا به عوامل دیگر سود برسانیم. مسابقه‌ها پر از سرگرمی بود و تمام شرکت‌کننده‌های دیگر نیز عالی بودند.

روز بعد از طوفان درحال قدم زدن بودیم و مشخصا طوفان تنها چیزی بود که در مورد آن صحبت می‌کردیم. در آن نقطه منتظر شنیدن زنده بودن تمام اعضای خانواده‌مان بودیم. دیدن آن خرابی‌ها در رسانه‌های دنیا وحشتناک بود، اما ما اینترنت هم داشتیم و کانال فیلیپینو در امریکا طوفان را پوشش می‌داد، دیدن اینکه هموطنان‌مان وحشت را توضیح می‌دادند، برای کمک گریه می‌کردند و التماس می‌کردند هر گونه اطلاعاتی در مورد افراد گمشده خانواده شان بدست بیاورند قلب انسان را به درد می‌آورد.

اشکهای ما تبدیل به عمل شد و حین راه رفتن ایده‌ای به ذهنمان رسید که این گردهمایی 5K را راه‌اندازی کنیم.

 

- چون مطالب زیادی در مورد تلاش‌های اخیر در فیلیپین در اخبار نشنیده‌ایم، بسیاری می‌توانند این احساس را داشته باشند که امدادرسانی اکنون کامل شده است. در واقعیت، چند هفته پس از طوفان شرایط فعلی چگونه است؟

جووی: بهبود هنوز کامل نشده است.

در نواحی آسیب‌دیده هنوز کاوش برای یافتن افراد گم شده در جریان است. من فکر می‌کنیم تا اینجا 6000 نفر مرده‌اند و چندین هزار نفر گم شده‌اند. نزدیک به نیم میلیون نفر بی خانمان شده‌اند. مردم درحال کشمکش برای بدست آوردن لوازم ضروری مثل لباس، خوراک و تصفیه آب جهت آشامیدنی پاکیزه هستند. تلاش‌های امدادرسانی هنوز کامل نیست.... تازه شروع شده. درباره فیلیپینو می‌گویم ما برجهنده هستیم، ما با چاره‌ساز هستیم، ما پشتکار داریم.

 

- چرا احساس می‌کنید که داستان‌های امداد رسانی طوفان هایان به سرعت از چرخه اخبار اصلی خارج شده وقتی هنوز اینقدر کار برای انجام دادن هست؟

جووی: اینطور نیست که مردم اهمیت ندهند، قطعا آنها اهمیت می‌دهند. چندین رویداد به نفع قربانیان طوفان وجود دارد. چندین رویداد جهانی اتفاق افتاده و ضمنا تعطیلات است. دنیا به چرخیدن ادامه داده و قابل درک است که تمرکز بر روی اخبار دیگر رفته باشد. اما مردم آن را فراموش نکرده‌اند.

وقتی درحال سازماندهی این رویداد بودیم، این چرخش اخبار را در نظر گرفتیم.  اگرچه اکنون سرمای سرد دسامبر درست پیش از تعطیلات است، ما می‌خواستیم مطمئن شویم که این رویداد اتفاق می‌افتد با اینکه جامعه کاملا از طوفان آگاه بود.

 

- شرکت کنندگان در رویداد 5K شنبه چه تجربه‌ای را می‌توانند انتظار داشته باشند؟

جووی: تجربه‌ای بسیار آرام و خودمانی، پیاده‌روی غیر رقابتی است. حتی می‌توانید کودکان و یا سگ‌های خود را همراه‌تان بیاورید فقط مطمئن شوید که گرم و ایمن باشند.

انتظار داریم زمان خوبی داشته باشیم، همه کسانی که درگیر این کار هستند عالی بوده‌اند. با وجود تعطیلات، کمی تلاش نیاز داشت تا تمام این کارها سازماندهی شوند اما هر چهارنفر ما به هم افتخار می‌کنیم که پای کار ماندیم و این کار را انجام دادیم.

مسلما، زمان‌هایی وجود داشت که تقریبا تصمیم گرفتیم «بگذاریم برای بهار یا تابستان» اما به تعهدمان به قربانیان برگشتیم. آنها نمی‌توانستند مشکلات‌شان را به زمان دیگری موکول کنند. مشکلات ما هرچه بودند در مقایسه با مشکلات گریبان‌گیر قربانیان ناچیز بود. ما گزینه‌ای نداریم که این رویداد را به تاخیر بیندازیم.

تصویری از خرابی ناشی از طوفان هایان در فیلیپین، توسط صلیب سرخ امریکا را در زیر مشاهده می کنید.

 

- آنهایی که نمی‌توانند در رویداد شنبه شرکت کنند چطور می توانند به تلاش‌های امدادرسانی طوفان هایان کمک کنند؟

جووی: اگرچه دوست داریم همه را درحال دویدن و پیاده روی ببینیم، اما درک می‌کنیم که تعطیلات آخر هفته است و ممکن است برخی از شهر خارج شده باشند. همچنین درک می‌کنیم که برخی خارج از سنت لویس زندگی می‌کنند و نمی‌توانند سفر کنند و کماکان تمایل به کمک دارند.

آنهایی که شخصا نمی‌توانند در این رویداد شرکت کنند می‌توانند از طریق لینک زیر کمک کنند:

http://www.crowdrise.com/unicefphilippines/fundraiser/haiyanrunandwalk

https://www.redcross.org/donate/index.jsp?donateStep=2&itemId=prod4650031

هر سازمان یا رویدادی، چه رویداد ما باشد یا نباشد، که می‌بینید مناسب کمک به تلاش‌های امدادرسانی است بسیار قابل تقدیر است.

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905