0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

مصاحبه با سارا بوگان در رابطه با نحوه آماده‌سازی آب و خوراک پاکیزه برای مردم با تصفیه آب آرشیو مقالات

How To Prepare Clean Food and Clean Water For The Masses

مصاحبه با سارا بوگان در رابطه با نحوه آماده‌سازی آب و خوراک پاکیزه برای مردم با تصفیه آب
20 تیر 1396 46 بازدید

منبع : waterfilters network مترجم :

سال پیش بسیار خوش شانس بودیم که با سرآشپز سارا بوگان از ویسکینگ اَپرنتیس، یک مدرسه آشپزی مخصوص مبارزه با چاقی در آمریکا، مصاحبه کردیم. علاوه بر کار او در مدرسه، بوگان درحال تلاش برای راه‌اندازی سریال تلویزیونی "بقا در نقش‌ها" است. در آن سریال او به خانواده‌ها در نقش‌های خوراکی کمک می‌کند، بیاموزند چگونه با هر بودجه‌ای خوراک سالم بخورند.

ما بسیار خوش شانس بودیم که توانستیم نخستین قسمت کوچک این سریال را در این هفته ببینیم . در همین حین بود که با خودمان فکر کردیم زمان عالی است برای اینکه مصاحبه خود با سارا را بازبینی کنیم. حالا میخواهیم شما را با نقش سارا در نخستین قسمت سریال " بقا در نقش‌ها " آشنا کنیم. از فروشگاه‌های خواروبار فروشی تمام ارگانیک تا تلاش برای ممنوع کردن استفاده زیاد از سودا، باعث می شود، خوردن خوراک سالم به سمتی پیش رود که نحوه خوردن نسل بعدی فرهنگ ما را در سه وعده غذایی روزانه تغییر دهد. هرچند یک ایراد مشهود به این تغییر فرهنگی این است که اغلب بنظر می‌رسد، به نفع کسانی است که درآمد پایین‌تری دارند. از این‌ها گذشته، تمام ارگانیک به معنای قیمت سنگین‌تر است. قطعا سنگین‌تر از فست فود و بزرگ لقمه‌ها. ایراد کمتر مشهود، بجای شرکت فیلترهای تصفیه آب که با مسرت نماینده آن هستم، این است که آب تصفیه شده ، سربازی است که در جنگِ خوراک سالم اغلب فراموش شده است.

خوشبختانه ما می‌توانیم به سرآشپز سارابوگان بازگردیم که بر دو مساله اثر می‌گذارد. موسس ویسکینگ اپرنتیس، مدرسه آشپزی اختصاصی برای مبارزه با چاقی در امریکا، بوگان به آموزش همه (از جمله افراد کم درآمد- کمک می‌کند تا به آنها بیاموزد صرفنظر از بودجه، چگونه خوراکی‌های مغذی و پاکیزه برای خانواده خود بپزند.  افتخار داشتم با سرآشپز بوگان در این مورد صحبت کنم که چه چیز الهام بخش او برای راه‌اندازی کسب و کارش، تلاش‌های او برای راه‌اندازی یک نسخه تلویزیونی از وبلاگ کمک " بقا در نقش‌ها " بود و اینکه چطور خوراک و آب تصفیه شده با هم مرتبط هستند. در کل این پست، تصاویری از برخی بشقاب‌هایی که سرآشپز بوگان در مدرسه آشپزی منحصربفرد خود به دانش‌آموزان خود می‌آموزد آورده‌ام:

 

- شما مدرسه آشپزی ویسکینگ اپرنتیس را راه‌اندازی کرده‌اید که طراحی شده تا پخت خوراکی‌های مغذی و خوشمزه را - صرفنظر از درآمد- بدون از دست رفتن طعم به همه بیاموزید. جدای از عشق به پخت و پز، چه چیز الهام بخش شما بود تا کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید؟

سارا: طی کالج متوجه شدم که پخت و پز به هنر گمشده‌ای در آمریکا تبدیل شده است. تعداد کمی از همتایان من می‌دانند چگونه یک بشقاب ساده بپزند، و سوء تعابیر آنها در مورد مواد مغذی مرا ناراحت می‌کرد.

من نیاز گسترده به آموزش را دیدم و تصمیم گرفتم با مدرسه آشپزی‌ام برای آشپزهای خانگی این خلا را پر کنم. جنبه‌های کم درآمد مدرسه من ریشه در این حقیقت دارد که یک نفر از هر شش امریکایی درحال حاضر نقش خوراکی دریافت می‌کند. یکسال پیش، این عدد یک به هفت بود.

درحال حاضر شما به دنبال تامین بودجه یک نسخه تلویزیونی از وبلاگ خود - بقا روی نقش‌های خوراکی -  هستید. لطفا برای خوانندگان ما کمی در مورد برنامه‌های‌تان در طول هفته توضیح دهید.

هدف این نمایش تلویزیونی این است که به افراد آموزش دهد چطور با یک بودجه کم، خوراک سالم بخورند. در هر بخش خانواده متفاوتی در مورد نقش‌های خوراکی وجود دارند که با سوء تغذیه درگیر هستند. در اکثریت موارد در آمریکا، سوء تغذیه منجر به چاقی می‌شود؛ تناقضی که بیشتر افراد متوجه آن نمی‌شوند.

هدف من این است که در یک کانال غیرکابلی به همه نشان دهم تا افرادی که نمی‌توانند هزینه تلویزیون کابلی را پرداخت کنند همچنان بتوانند به برنامه دسترسی داشته باشند. در ماه نوامبر در سایت Indiegogo.com برای قسمت اول بودجه جمع‌آوری می‌کنم. وقتی کامل شد، نسخه اولیه را برای پخش کننده‌هایی می‌فرستم که قبلا تمایل نشان داده‌اند. هرچه افراد بیشتری برای کمک به مبارزه با چاقی عضو شوند، ملت ما سالم‌تر خواهدبود.

 

- با اینکه راه‌هایی برای ایجاد آگاهی در مورد نیاز به خوردن خوراکی‌های سالم داریم، بنظر نمی‌رسد که این آگاهی درحال رشد باشد. به عبارت دیگر، آگاهی از نیاز به نوشیدن و پخت و پز با آب تصفیه شده آنقدر سخت بنظر می‌رسد که یک گام پشت سر مانده است. بنظر شما چرا مساله اینگونه است؟

سارا: چون بیشتر آبهای آمریکا تقریبا بدون طعم است و بیماری‌هایی ندارد که بلافاصله باعث مرگ ما بشود، افراد متوجه نمی‌شوند که هنوز هم آلوده کننده‌های آبی در آب کثیفی که از شیر آب آنها خارج می‌شود وجود دارد.

یک تحلیل علمی از آب شیر، تمام ناخالصی‌ها را آشکار می‌کند. ضمنا یک تست طعم ساده بین آب شیر و آب تصفیه شده کافی است تا به ما بگوید واقعا تفاوتی وجود دارد که بر سلامت ما اثر می‌گذارد.

 

- به عنوان سرآشپزی که روی خوراک سالم تمرکز می‌کند، ارتباط بین اهمیت خوراک سالم و آب سالم را چگونه تشریح می‌کنید؟

سارا: در حقیقت عبارت «شما حاصل همان چیزهایی هستید که می‌خورید» درست است. آلوده کننده‌هایی که می‌بلعیم، خواه بوسیله خوردن خوراکی‌های فراوری شده یا نوشیدن آب تصفیه نشده، ما را بیمار می‌کنند.

پختن خوراکی‌های سالم با آب آلوده بهتر از بیرون غذا خوردن است اما ایده‌آل نیست. بیشتر امریکایی‌ها با تمرکز روی نشانه‌هایی مثل چاقی مفرط یا آکنه سلامت خود را بررسی می‌کنند. ما باید تمرکز خود را روی ریشه آنچه وارد بدنمان می‌کنیم و از ظاهر ما نمایان می‌شود ببریم.

 

- چه نصیحتی دارید برای افرادی که می‌دانند باید خوراک و آب سالمتر مصرف کنند اما نمی‌دانند از کجا باید آغاز کنند؟

نوشیدنی‌ها را راحت‌تر از خوراکی‌ها می‌توان عوض کرد، اما هردو نیاز به تغییر دارند. گام نخست حذف نوشیدنی‌های گازدار و کاهش شربت‌ها است. آنها را با چای یا یک فنجان قهوه که با تصفیه آب ، آب آن را پاکیزه و خالص شده است، جایگزین کنید. با یک فیلتر تصفیه آب ساده برای حذف این توکسین‌ها شروع کنید.

در مورد خوراک پاکیزه، یک قاعده خوب این است که هرچه غذای فراوری شده کمتر بخورید بهتر است. غلات صبحانه را با تخم‌مرغ تازه، ادویه‌های پودر شده را با گیاهان، سس‌های بطری را با سس‌های خانگی جایگزین کنید. از فست فود اجتناب کنید. در عوض مقداری زمان بگذارید تا مقداری اسنک یا خوراکی برای کل هفته آماده کنید. بدین صورت وقتی در مسیر هستید گرسنه نمی‌شوید و ذهن شما پر از افکار تحریک کننده نخواهد بود.

**p