0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

نحوه تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک آرشیو مقالات

How To Replace The Refrigerator Water Filter

نحوه تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک
23 بهمن 1396 158 بازدید

منبع : General Electric Appliances مترجم :

 انواع فیلتر یخچال و ساید بای ساید باید بعد از 6 ماه استفاده یا بعد از تصفیه 200 گالن آب تعویض شوند. اگر جریان آب به قسمت یخ‌ساز یا آبسردکن یخچال کاهش یابد، فیلترآب یخچال باید بطور مکرر تعویض شود و ممکن است زمان تعویض آن به کمتر از ۶ ماه برسد.

 

نحوه تعویض کارتریج فیلتر یخچال جنرال الکتریک MWF :

 • قبل‌ از برداشتن فیلتر تصفیه آب قدیمی‌، برای جلوگیری از ریختن قطره های آب که ممکن است از فیلتر یخچال چکه کند، یک پارچه زیر فیلتر آب یخچال قرار دهید.
 • فیلتر یخچال را گرفته، در حالی که آن را به آرامی‌ از سر فیلتر به سمت پایین می‌کشید، به سمت چپ بچرخانید تا زمانی که متوقف شود. برای به حداقل رساندن ریزش آب، فیلتر یخچال را بصورت تراز نگه دارید. (اگر فیلتر به آسانی لق نشود، ممکن است هوا در داخل آن حبس شده باشد. برای آزاد کردن هر فشاری، پدال آبسردکن یخچال را به داخل فشار دهید، فیلتر آب یخچال باید سریعاً از محلش خارج شود).
 • سرپوش پلاستیکی فیلتر آب جدید را بردارید و دور بیندازید. بالای فیلتر آب را با آب شیر پر کنید. فیلتر تصفیه آب را بوسیله‌ی کشیدن فلش روی آن، با نگهدارنده کارتریج، در داخل کارتریج قرار دهید. فیلتر یخچال را به آرامی به سمت بالا بکشید تا بالای کارتریج در سر فیلتر یخچال قرار گیرد.
 • به آرامی‌ فیلتر ساید بای ساید را به سمت راست بچرخانید تا زمانی که کارتریج دیگر نچرخد. همانطور که کارتریج را می‌چرخانید، به طور خودکار به داخل جایگاه می‌رود.
 • بعد از تعویض فیلتر یخچال و ساید بای ساید، هوای حبس شده باید از سیستم خارج شود. گزینه Water را روی نمایشگر یخچال انتخاب کنید و دکمه را تا زمانی که آب شروع به جریان یافتن کند فشار دهید. به علت هوای ناشی از تعویض فیلتر یخچال، مقداری از آب اولیه ممکن است با جهش خارج شود. این مورد طبیعی است. برای اطمینان از اینکه تمام هوا از سیستم آبسردکن یخچال تخلیه شده است، به تخلیه تقریباً 1 تا 2 گالن آب ادامه دهید.

 

نحوه تعویض فیلتر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریکHow To Replace The Refrigerator Water Filter

 

دستورالعمل‌ نصب و راه انداری فیلتر یخچال و ساید بای ساید :

برای دستیابی آسان، دستورالعمل‌های تعویض اغلب روی فیلتر یخچال، پکیج، یا یک قطعه ورودی داخل پکیج فیلتر تصفیه آب یافت می‌شوند. شما می‌توانید همچنین دستورالعمل‌ها را به صورت آنلاین در سایت تصفیه آب بهاب مطالعه نمایید. بهتر است بدانید، از اواسط سال 2016، برچسب فیلتر آب یخچال شامل دستورالعمل‌های تعویض شده است.

 

نحوه تعویض  فیلتر یخچال جنرال الکتریک مدل  RPWFE

دستورالعمل‌های نصب فیلتر یخچال جنرال الکتریک مدل RPWFE  در پکیج فیلتر آب قرار داده شده است. موقعیت فیلتر آب یخچال، بر اساس نوع مدل تغییر می‌کند. یا گوشه بالا سمت چپ قسمت داخلی یخچال، یا درون درب سمت چپ یخچال.

 

اگر شما یک نگهدارنده فیلتر آبی رنگ دارید :

برداشتن کارتریج فیلتر تصفیه آب یخچال :

 • کارتریج قدیمی‌ را با باز کردن درب فیلتر و کشیدن پایین کارتریج برای جدا کردن آن از گیره‌های فیلتر بردارید. کارتریج را به سمت خارج بچرخانید تا زمانی که شما صدای "کلیکِ" نگهدارنده کارتریج که با گیره درگیر می‌شود را بشنوید.
 • کارتریج را یک چهارم دور، در جهت مخالف حرکت عقربه ساعت بچرخانید. بعداز چرخاندن، کارتریج را با کشیدن آن به خارج از نگهدارنده، جدا کنید. مقدار کمی‌ آب ممکن است به بیرون نشت کند.

 

نصب کارتریج فیلتر تصفیه آب یخچال :

 • کارتریج فیلتر کننده را با نگهدارنده کارتریج همتراز کنید بصورتی که کلمه "FRONT" به سمت بالای واحد قرار گیرد. کارتریج را به سمت عقب واحد فشار دهید تا زمانی که آن کاملاً در جای خود قرار گیرد. کارتریج فیلتر را بصورت ساعتگرد یک چهارم دور بچرخانید، تا زمانی که کلمه "FRONT" رو به خارج قرار گیرد.
 • درحالی که اطمینان حاصل می‌کنید کارتریج کاملاً در جای خود در نگهدارنده قرار می‌گیرد، به آرامی‌ فیلتر را به سمت داخل بچرخانید تا زمانی که آن در جای خود قرار گیرد. اگر فیلتر به آسانی نچرخید، اطمینان حاصل کنید که فیلتر بدرستی همتراز شده است و کاملاً درون نگهدارنده کارتریج قرار گرفته است. چراغ‌های قرمز نباید روشن شوند.

refrigerator water filters ge mwf فیلتر یخچال جنرال الکتریک

 

اگر شما یک نگهدارنده فیلتر خاکستری رنگ داشته باشید :

 

برداشتن کارتریج فیلتر تصفیه آب یخچال :

 • کارتریج قدیمی‌ را بوسیله باز کردن درب فیلتر و کشیدن کف کارتریج برای اجازه دادن به چرخش به سمت خارج، بردارید.
 • هنگامی‌ که کارتریج دیگر نمی‌تواند بچرخد، به آرامی‌ آن را از نگهدارنده کارتریج جدا کنید. مقدار کمی‌ آب ممکن است به برون نشت کند.

 

نصب کارتریج فیلتر تصفیه آب :

 • کارتریج فیلتر آب را با نگهدارنده کارتریج در یک ردیف قرار دهید، به صورتی که کلمه "FRONT" رو به بالا قرار گیرد. کارتریج را به سمت داخل فشار دهید تا زمانی که کاملاً در جای خود قرار گیرد. برای نصب مناسب،FRONT باید با نگهدارنده کارتریج هم مرکز باشد. چراغ‌های قرمز نباید روشن شوند
 • درحالی که اطمینان حاصل می‌کنید کارتریج فیلتر یخچال کاملاً در نگهدارنده قرار گرفته است، به آرامی‌ فیلتر آب را به سمت داخل بچرخانید تا زمانی که آن در جایگاه خود قرار گیرد. اگر فیلتر یخچال به راحتی نچرخید، اطمینان حاصل کنید که فیلتر آب یخچال یا سایدبای ساید به درستی همتراز شده است و کاملاً در جای خود درون نگهدارنده کارتریج قرار گرفته است.

 

 

فیلتر میان بر دو شاخه FILTER BYPASS PLUG

هنگامی‌ که یک فیلتر یدکی در دسترس نیست، شما باید از فیلتر BYPASS PLUG استفاده کنید. اگر یک فیلتر در جای خود قرار ندارد و فیلتر BYPASS PLUG درگیر نیست، نه یخ‌ساز و نه آبسردکن یخچال عمل نخواهند کرد. 

 در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905