سیستم های تصفیه آب بهاب

تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد و بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آب مشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شما جامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب

نرم کننده های آب در تصفیه آب آرشیو مقالات

Water Softeners

نرم کننده های آب در تصفیه آب
25 اردیبهشت 1396 32 بازدید

مترجم :

نرم کننده هایی که در اینجا به فروش می رسند از کنترل کننده ی زمان فلکس 5600 استفاده می کنند. آن ها کاملا اتوماتیک هستند، و توسط جدول زمانبندی منظمی که از قبل توسط سازنده انتخاب شده است احیاء می شوند (توانایی خود برای «نرم کردن» آب سخت را احیاء می کنند).

محصولات آب خالص آزمون های اساسی آب را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای انجام می دهند. در صورت تمایل برای ما یک نمونه بفرستید.نرم کننده های جدید رزین دارند.

نرم کننده های آب در تصفیه آب تجهیزات جذاب و مهمی هستند. در برخی موارد درست درک نمی شوند و بیش از حد به فروش می رسند. در خیلی از موارد قیمت های بسیار بالا و مبالغه آمیزی دارند.

یک نرم کننده ی آب یکی از چندین تجهیز تبادل یون است که برای ارتقای کیفیت آب به کار می رود، و کاربردهای بسیاری در تصفیه آب دارد. به عنوان مثال، در صورتیکه PH آب پایین باشد مقادیر متوسط آهن را به خوبی جدا می کند. اما کاربرد اصلی آن در جداسازی یون های «سختی» کلسیم و منیزیم است که باعث می شوند ایجاد پوسته هایی در لوله کشی ها، زنگ زدگی تجهیزات و لکه دار شدن پوشش های شیشه ای در ظرف شوی ها می شوند. صابون به خوبی در آب سخت کف نمی کند، و ادواتی که با آب گرم سروکار دارند تجمع سنگینی از رسوبات را تجربه می کنند که بر اثرگذاری آن ها تاثیر می گذارد و طول عمر آن ها را کاهش می دهد.  نرم کننده ها مشکلات این چنینی را بر طرف می کنند.   

معایب نرم کننده ها

با این حال مشابه هر چیز دیگری در این جهان ناقص، مزایای نرم کننده ها نیز با معایبی همراه است. مواد معدنی سختی ساز در حقیقت جدا نمی شوند، بلکه به «سدیم» تبدیل می شوند. آب نرم شده محتوای سدیمی بالایی داد که می تواند تاثیرات منفی ای بر سلامت، زیبایی شناسی و تاثیرات زیست محیطی برجای گذارد. به همین خاطر است که غالبا نرم کننده های آب به همراه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس فروخته می شوند. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس نمکی را که نرم کننده وارد می کند بیرون می کشند و آن را به تخلیه می فرستد.      

سدیمی که به آب های پسماند اضافه می شود جدی ترین آلاینده و مشکل عمده ی بازیافت برای آب های بخش شهری است. در برخی مناطق، استفاده از نرم کننده ها یا به طور کلی قدغن شده یا استفاده از آن ها به شدت تنظیم شده است.    

باید کیسه های بزرگی از نمک خریداری کنید، آن ها را در اطراف قرار دهید، و آن را در مخزن آب شور نرم کننده بریزید. برخی افراد حس «نرم و یکنواخت» آب نرم شده را دوست ندارند.

صادقانه بگویم، بسیاری از افرادی که نرم کننده ها را خریداری می کنند به آن ها نیاز ندارند. با اینکه یک نرم کننده ی آب می تواند آب را به چیزی تبدیل کند که به نظر چیز دلچسبی برای استفاده نمی آید، در اغلب موارد نرم کننده ها (با نام های مختلف) به افرادی  فروخته شده است که تنها آب هایی با سختی میانگین دارند عمدتا این فروش به کمک فشار بالای اثبات کننده های خانگی، با تصویر هراسناکی که از تاثیرات بیماری زای آب های تصفیه نشده و وعده های درخشانی که در مورد صرفه جویی اقتصادی در مصرف صابون ها ارائه می دهند انجام شده است.

اگر به نرم کننده های آب نیاز ندارید، از شما می خواهم آن را نخرید. اگر به آن نیاز دارید، بدانید که آب های بی کیفیت را به آب هایی با کیفیت بالا تبدیل می کنند.

اما اگر یکی از آن ها خریدید، بدانید که نیازی نیست 3.000$ بپردازید.

ما نرم کننده هایی خوب، جامد و پایه ای را با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. آن ها از شیر کنترلی 5600 فلک استفاده می کنند. این شیر فوق العاده قابل اعتماد است و برای عملکرد چند ساله طراحی شده اند. و برنامه دهی به آن ها به سادگی تایمر آشپزخانه تان است. بخش های دیگر همگی مواد استاندارد صنعت سنگین هستند. هیچ کدام از قطعات مدرن و غیر قابل تعویض نیستند. با اینکه گزینه های دوگانه ای ارائه می دهیم که نصب و عملکرد را آسان تر می کند، هیچ هزینه ی مخفی یا اضافی ای وجود ندارد.