0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

چرا آب دستگاه تصفیه آب RO کدر به نظر می رسد آرشیو مقالات

Why Does the Water From My RO System Seems Cloudy

چرا آب دستگاه تصفیه آب RO کدر به نظر می رسد
15 آبان 1397 109 بازدید

منبع : Free Drinking Water مترجم : مصطفی گردان

آب خروجی از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس کدر یا شیری رنگ به نظر می رسد، علت این مسئله چیست ؟

این به طور کلی ناشی از هوای به دام افتاده در سیستم RO است. با این حال، این مسئله بر کیفیت آب تاثیر نمی گذارد. تیرگی باید در عرض یک دقیقه پس از ته نشین شدن آب در یک لیوان ناپدید شود.

با دستگاه RO تازه نصب شده یا پس از تعویض فیلترهای تصفیه آب ،  این اتفاق طبیعی است. شما با 1 تا 2 بار تخلیه مخزن می توانید هوا را از سیستم RO خود آزاد کنید.

دستورالعمل ها برای رها کردن هوا به دام افتاده در چک والو ( رابط شلنگ یکطرفه )

اگر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس شما سروصدا یا نویز ایجاد می کند، به احتمال زیاد این به دلیل هوا است، که هنگام نصب رابط شلنگ یکطرفه به دام افتاده است. 

چک والو در سمت چپ محفظه فیلتر ممبران قرار دارد.( شکل مرحله 2). این یک شیر داخلی است که در داخل اتصال پلاستیکی L شکل قرار گرفته است. این به خط روشن متصل می شود که آب خالص را از محفظه غشاء بیرون می آورد.

زانو ممبران یک طرفه دارای یک شیر یک طرفه از جنس استیل ضد زنگ است که اجازه برگشت آب تصفیه شده به داخل ممبران را در دستگاه تصفیه آب نمی دهد. 

برای تسکین حباب های هوا، به شرح زیر عمل کنید: (تصاویر زیر را ببینید)

گام 1: شیر مخزن تصفیه آب را ببندید.

 

بستن شیر مخزن دستگاه تصفیه آب

مرحله 2: دستگاه تصفیه آب را به سمت راست متمایل کنید. برای نگه داشتن RO به صورت کج، چیزی را در زیر سومین محفظه فیلتر قرار دهید. این کمک خواهد کرد که حباب های هوا از چک والو خارج شوند (از بین بروند).

 

دستگاه تصفیه آب آکوا سافت

مرحله ۳ : شیر تصفیه آب را باز نمایید. اجازه دهید آب خالص از طریق شیر برداشت حدود 1 دقیقه جریان یابد. این باعث می شود که هوا به طور مستقیم از طریق دور زدن مخزن، به بیرون شیر برداشت جریان یابد.

مرحله ۴ :  شیر تصفیه آب را ببندید. حدود ۱۰ ثانیه منتظر بمانید. مرحله ۳ را دوباره تکرار کنید. این مرحله را 3-4 بار انجام دهید.  

توجه داشته باشید که دستگاه تصفیه آب خانگی هم مانند هر وسیله دیگری نیاز به سرویس و نگهداری دارد. نظارت دوره ای حتما باید توسط متخصص انجام شود.  کارشنان ما اعتقاد دارند که خرید دستگاه تصفیه آب 10 % و نگهداری درست و سرویس دستگاه تصفیه آب 90 % ارزش دارد.

اکثر مشکلات یک دستگاه تصفیه آب به دلیل نگهداری نادرست آن بوجود می آید. چنانچه به تعمیرکار دستگاه تصفیه آب نیاز دارید، شرکت بهاب می تواند سرویس، تعمیر و تعویض دوره ای فیلترهای تصفیه آب را به عهده بگیرد. کارشناسان مجرب بهاب در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یافته و مشکل دستگاه را بررسی و برطرف خواهند کرد.

اگر مسئله حل نشد، لطفا از طریق شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل info@wfiltration.com با کارشناسان تصفیه آب بهاب در ارتباط باشید.

 

 

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905