0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

چطور از کم‌آبی زمان بارداری به کمک تصفیه آب جلوگیری کنیم آرشیو مقالات

How To Prevent Dehydration During Pregnancy For You Or Someone You Love

چطور از کم‌آبی زمان بارداری به کمک تصفیه آب جلوگیری کنیم
21 تیر 1396 35 بازدید

منبع : waterfilters network مترجم :

امروز نهم سپتامبر است. اگر به آمار تولد باور دارید، ما درست در وسط معمول‌ترین ماه‌های تولد هستیم.

و اگر به گزارش‌های آب و هوا باور دارید، با گسترده‌تر شدن امواج گرما، ریسک کم آبی ، طی حاملگی در این زمان از سال همچنان بیشتر می‌شود.

آنچه که باعث شد پست امروز را از آن الهام بگیرم این است که من و همسرم در انتظار تولد اولین پسرمان در ماه نوامبر هستیم. در تصویر بالا می‌توانید ببینید که چقدر زیبا است.

ضمن اینکه منتظر آن روز بزرگ هستیم، آگاهی بیشتری در مورد خطر کم‌آبی، طی حاملگی بدست می‌آوریم. همچنین از نیاز به نوشیدن تمیزترین آب ممکن  که از تصفیه آب حاصل شده است ، آگاه‌ترشده‌ایم. کم آبی طی حاملگی با زایمان رودرس تا مسمومیت حاملگی ارتباط دارد، ضمن اینکه آب پر از کلر (از شیر یا دوش) می‌تواند اثرات منفی بر برخی کودکان درحال رشد داشته باشد. حقیقت این است که طی حاملگی، زنان به آب بیشتری نسبت به حالت عادی نیاز دارند تا خون بیشتری تولید کنند، خون بیشتر را تصفیه کنند و مایع آمنیوتیک بیشتری تولید کنند و آن اثرات کم آبی که صرفا برای ما اذیت کننده هستند؛ مثل سردرد، مشکل خواب، تهوع یا بدخلقی، طی مراحل آخر حاملگی به شدت تقویت می‌شوند.

همین الان به شما می‌گویم" من به همسرم نمی‌گویم چقدر آب بنوشد" و در طول روز به زور آب در گلوی او نمی‌ریزم.

 

کلید آبرسانی مناسب به بدن، نوشیدن آب در کل روز است بجای اینکه آب را قورت بدهید. حاملگی را 9 ماه تمرین با ارزش در نظر بگیرید. آب زیاد خوردن پیش از هر تمرین می‌تواند منجر به ریسک بالاتر کم آبی شود، چون ممکن است مایعات به سرعت خارج شوند- علاوه بر اینکه حس نفخ به شما دست می‌دهد. طی حاملگی، هر دو سناریو می‌توانند خطرناک باشند.

 

 

برای آنهایی که یک فرد حامله دارند، پیشنهاد می‌کنم درهمه حال با تصفیه آب جهت داشتن آب آشامیدنی پاکیزه ، آماده باشید. این کار به اندازه‌گیری میزان خوردن کمک کرده، باعث می‌شود ساده‌تر قاعده 8×8  (یعنی هشت لیوان آب آشامیدنی پاکیزه 8 اونسی) را رعایت کنید. در بالا یک فیلتر تصفیه آب کامل بریتا با یک بطری نالگن 16 اونسی نشان داده شده است.

سه بار پرکردن بطری نالگن در طول روز، با آب پارچ بریتا، به شما کمک می‌کند به عدد جادویی 64 نزدیکتر شوید. و پرکردن یک بطری آب در مسیر بیرون رفتن از خانه در صبح خیلی بهتر از این است که یک لیوان بلند را قلپ قلپ قلپ بنوشید.

تصفیه آب

 

 

جدای از ریسک کم‌آبی، حاملگی باعث می‌شود سیستم ایمنی بدن ضعیف‌تر از حالت معمول شود. نوشیدن آب ناسالم می‌تواند باعث همه نوع آلودگی شود که بدترین حالت آن آسیب رسیدن به کودک است.

خوشبختانه، بسیاری از بطری‌های آب، از جمله بطری آب بریتای آبی در سمت چپ، برای اطمینان از خلوص آب ایده‌آل هستند.

 

 

 

و در پایان، یک فیلتر تصفیه آب دوشی خوب می‌تواند اطمینان دهد اثری که سطوح بالاتر کلر می‌تواند بر درون و بیرون بدن ما داشته باشد، با یک فیلتر تصفیه آب دوشی خوب مثل شکل زیر می‌تواند کاهش یابد.

آنچه طی چندماه گذشته در مورد حاملگی آموخته‌ام این است: خطرناک‌ترین موردی که هر روز با آن روبرو می‌شویم- از کم آبی تا نوشیدن آب آلوده- به مدت 9 ماه تشدید می‌شود. با بزرگتر شدن کودک کنترل هم کم کم از دست می‌رود؛ روتین‌ها برهم خورده و باعث حواس‌پرتی می‌شود.

اگر به عنوان یک زن حامله این پست را می‌خوانید، تمام چیزهایی که می‌گویم مشهود هستند. اگر به عنوان یک مرد یا شریک این پست را می‌خوانید، مجاز نیستید به همسر یا زن حامله دیگری بگویید که به اندازه کافی آب نمی‌نوشد. با پشتیبانی و ایجاد راحتی در هفته‌های آخر، از خطر کم آبی دوران حاملگی کم کنید. گاهی مساله به همین سادگی است که مطمئن باشید بطری‌های آب پر هستند، پارچ آب در یخچال است و فیلتر تصفیه آب دوش ، درست نصب شده است.

اگر نکته یا دیدگاه دیگری در مورد جلوگیری از کم‌آبی طی دوران حاملگی داشتید، قطعا کمک بزرگی به من خواهد بود. 

**p