سیستم های تصفیه آب بهاب

تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد و بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آب مشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شما جامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب

چگونگی از بین بردن دود و بو توسط تصفیه کننده هوا آرشیو مقالات

How Air Purifiers Help Eliminate Smoke and Odor

چگونگی از بین بردن دود و بو توسط تصفیه کننده هوا
31 فروردین 1396 26 بازدید

منبع : learn.allergyandair.com / مترجم :

هوایی که تنفس می­کنیم با تعدادی از آلاینده ­ها ، آلوده شده است. متاسفانه، برخی از ما ممکن است هیچ وقت متوجه این آلاینده ­ها در هوا نشویم اما برای میلیون­ها نفر که از تماس خطرناک با دود و یا بو رنج می ­برند، هوای تازه می ­تواند به معنی کیفیت زندگی بهتر و سالم ­تر محسوب شود.

آیا شما در معرض دود سیگار مستعمل هستید؟

دود تنباکو مستعمل می ­تواند موجب اختلالات تنفسی از جمله آسم شده یا آن را تشدید کند ، همچنین ریسک ابتلا به بیماری­ های قلبی و ریوی را افزایش دهد . هزاران گاز، مواد شیمیایی و ذرات یافت شده در دود مستعمل وجود دارد که بسیاری از آن­ها موجب سرطان می­ شوند. تنها راه برای حذف اثرات این مواد شیمیایی مضر به جز اجتناب از همه آنها، محدود کردن تنفس آن­ها است.

How-Air-Purifiers-Help-Eliminate-Smoke-and-Odor

تصفیه کننده هوا برای مبارزه با دود مستعمل با یک فیلتر هپا (HEPA ) و فیلتر کربن فعال تجهیز شده ­اند . هر دو با هم ،در این دستگاه تصفیه هوا برای به دام انداختن و نابودی ذرات سمی و نیز جذب مواد شیمیایی مضر و گازها، طراحی شده ­اند که به طور قابل ملاحظه ­ای آلاینده­ های موجود در هوا را کاهش می ­دهند.

آیا از بوی حیوان خانگی و سایر بوها خسته شده ­اید؟ 

اگر شما یکی از میلیون­ها صاحبان حیوان خانگی در آمریکا هستید، می­دانید که اشتراک فضای خود با یک حیوان می­تواند پیچیدگی ­هایی را ایجاد کند. حیوانات خانگی شوره سر می­ دهند که می­تواند موجب آسم و آلرژی شده و نیز دسته­ ای از بوهای ناخوشایند را از خود ساطع می کنند. ممکن است به نظر برسد که جلوگیری از تمیز کردن اثرات را به حداقل برساند اما همچنین می­تواند خسته کننده بوده و کاملا موثر نباشد. پخت و پز، تمیز کردن، بازیافت و سایر فعالیت ­های خانگی نیز می­ تواند موجب بوهای ناخوشایند شود. به نظر می­رسد که خوشبوکننده­ های هوا راهی سریع باشند اما در حقیقت این­ها تنها به طور موقتی سرپوشی بر مشکل گذاشته و آن را تصحیح نمی ­کنند.

تصفیه کننده هوا می­تواند کمک کند.

تصفیه کننده هوا که برای دود و بوها طراحی شده ­اند با یک سیستم فیلتراسیون کربن فعال تجهیز شده­ اند. این سیستم­ های ضخیم و متخلخل برای جذب و حذف بوها از هوا طراحی شده ­اند و به شما هوایی تمیز و بدون بو را ارائه می ­دهند.

تفاوت هوای تمیز

تحقیقی توسط دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز نشان داد که کودکانی با والدین سیگاری زمانی که در خانه آن­ها تصفیه کننده­ هوا با کارایی بالا استفاده شود، تعداد روزهای کمی علائم آسم شدید نشان می ­دهند. زمانی که سلامت شما و آن کسی که دوست دارید در خطر باشد، هوای تصفیه شده هدیه ارزشمند است 

که می ­توانید دریافت کنید. به خود و افرادی که در زندگی شما هستند اجازه دهید که به سادگی با ارائه هوای تمیز و قابل تنفس در خانه، زندگی شادتر و سالم ­تری داشته باشند.