0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

یافتن آب در شرایط اضطراری آرشیو اخبار

How to Find Water in an Emergency

یافتن آب در شرایط اضطراری
08 بهمن 1397 45 بازدید
منبع : Wikihow

یکی از نیازهای اساسی، در دسترس بودن آب آشامیدنی برای آبرسانی به بدن است. در شرایط اضطراری، یافتن آب سالم مشکل‌تر می‌شود، همانطور که آب شیر هم ممکن است آلوده باشد. با این وجود، می‌توانید آب آشامیدنی پیدا کنید که نسبتا مطمئن باشد، تا زمانی که در ابتدا فرصت ضد عفونی آن را داشته باشید.

 

روش 1 : یافتن آب پنهان در خانه شما

1 : تکه‌های یخ را آب کنید. یک راه اینکه فورا مقدار کمی آب بدست بیاورید، آب کردن تکه‌های یخ از فریزر است. آنها را در یک ظرف تمیز بگذارید تا آب شوند و بنوشید.

2 : از آب داخل لوله‌ها استفاده کنید. اگر می‌دانید یا فکر می‌کنید لوله‌کشی بین منبع اصلی آب و خانه شما آلوده است، منبع آب خانه را ببندید. شیر اصلی را پیدا کنید. عموما نزدیک کنتور است، که می‌تواند در حیاط یا در زیرزمین یا موتورخانه شما باشد. ممکن است برای بستن آن به یک کلید مخصوص نیاز داشته باشید.

 

Find the main valve شیر اصلی آب خانه

 • آب درون لوله‌ها را تخلیه کنید. بالاترین شیر آب را در خانه باز کنید تا هوا داخل شود. سپس ظرفی را زیر پایین‌ترین شیر بگذارید. آنرا باز کنید تا آب خارج شود.

3 : مخزن آب گرم را تخلیه کنید. مخزن آب گرم شما نیز دارای آب آشامیدنی تمیز است. ابتدا باید برق یا گاز را قطع کنید، همچنین با چرخاندن یک شیر، منبع آب را ببندید. وقتی این کار تمام شد، می‌توانید آب را خارج کنید.

 • ظرفی را زیر خروجی آبگرمکن قرار دهید. ظرف دیگری را زیر شیر در خانه قرار دهید. آب گرم آن شیر را باز کنید تا به خروج آب کمک کنید. اجازه دهید خارج شود تا تمام آب را جمع کنید.
 • آب را بوسیله مراحل ذکر شده در این مقاله ضد عفونی کنید.

Drain your hot water tank

4 : توالت را امتحان کنید. توالت شما هم می‌تواند منبع آب باشد، فقط مطمئن شوید که از آب مخزن بالایی استفاده می‌کنید نه کاسه توالت! همچنین باید آب را ضد عفونی کنید.

 • اگر آب با مواد شیمیایی تصفیه شده یا رنگ آن تغییر کرده از آب توالت استفاده نکنید.

5 : محصولات کنسرو شده را هم در نظر داشته باشید. اگر کمبود آب دارید، کنسروها هم می‌توانند منبع آب باشند. به هنگام خوردن سبزیجات یا میوه‌ها مایع آنها را دور نریزید. برعکس، آب را بنوشید تا به آبرسانی بدن شما کمک کند.

6 : منابع غیرمطمئن را حذف کنید. برای مثال، ممکن است وسوسه شوید از بستر آب خود مصرف کنید. هرچند؛ این نوع بسترها دارای مواد افزودنی برای جلوگیری از رشد هستند. با این وجود، از این آب می‌توانید برای شستشو استفاده کنید.

 waterbed

 

 

 در بخش بعدی به یافتن و تصفیه آب در موقعیت اضطراری در خانه می پردازیم.  برای مطالعه ادامه مطلب روی لینک قبل کلک نمایید.

 

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905