0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام بازاریاب

  دعوت به همکاری بازاریاب حرفه ای در تهران و کرج با حقوق و پورسانت فوق العادهمحصولات بسیار با کیفیت و اورجینال تصفیه آب و سوداساز با قیمتهای رقابتیبا ما در تجربه فروش فوق العاده تصفیه آب همراه باشید

  استخدام
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • جشنواره فروش سوداساز کلایموکس آلمان

  آغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثناییهمراه با هدیه ویژه کیف چرم ترمهامکان خرید به صورت اقساط

  خرید کلایموکس
 • تعمیر آبسردکن

  سرویس کامل دستگاه آبسردکنرفع عیب و تعمیر انواع آبسردکن رومیزی و ایستادهجالیوانی آبسردکن ، مخزن تصفیه دار و سایر لوازم جانبی آبسردکن

 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

یونیزه‌کننده‌های طبیعی و کم هزینه آب جای صنعت یونیزه کننده آب را می‌گیرند آرشیو اخبار

Low Cost Natural Water Ionizers Are Taking Over The Water Ionizer Industry

یونیزه‌کننده‌های طبیعی و کم هزینه آب جای صنعت یونیزه کننده آب را می‌گیرند
02 اسفند 1397 29 بازدید
منبع : Water FYI

براساس تجربه بسیاری از افراد که سالهاست از دستگاه یونیزاسیون آب استفاده می کنند، یونیزه کننده‌های آب دستگاه‌هایی شگفت انگیز و باورنکردنی هستند. اولین چیزی که شما هنگام نوشیدن آب متوجه میشوید این است که طعم بهتری دارد و راحت‌تر پایین می‌رود.

با این حال، ارزش عملکرد واقعی دستگاه این است که هیدروژن تولید می‌کند. هیدروژن آنتی اکسیدان نهایی است و همچنین نقش مهمی در تولید انرژی در میتوکندری سلول‌های شما دارد.

فرقی نمی‌کند که شخص از یونیزه کننده الکتریکی آب که بوسیله الکترولیز هیدرژون تولید می‌کند، یا از فیلتر آنتی اکسیدان که بصورت طبیعی هیدروژن تولید می‌کند، استفاده کند،  نتایج برای همه بسیار سودمند هستند.

 

دنیای فروشندگان یونیزه کننده الکتریکی آب 

قیمت یونیزه کننده الکتریکی آب سریعتر از قبل در حال افت است. با اینکه هنوز هم می‌بینید که قیمت‌های خرده فروشی روی اینترنت پست می‌شوند، قطعا امروزه مجبور نیستید قیمت‌های خرده فروشی را پرداخت کنید.

توزیع کننده‌های شرکت‌های مختلف یونیزه کننده الکتریکی آب فروشندگان خود را مجبور می‌کنند قیمت‌های خرده فروشی را پست کنند، اما قیمت‌های خرده فروشی اصولا امروزه بی‌معنی هستند. فروشندگان مجاز به تبلیغ تخفیف های کوچک مثل فیلتر یا ارسال رایگان هستند اما مجاز نیستند بیش از 200 دلار تخفیف بدهند. با این حال، وقتی با فروشنده تماس می‌گیرید، اگر واقعا آماده معامله باشید می‌توانید معامله خوبی انجام بدهید.

این صنعت آنقدر بد مدیریت شده که فروشندگان اگر تجارت شما را می‌خواهند مجبورند قیمت‌های خود را کاهش بدهند. فروشندگان در ابتدا با سودهای بزرگی اغوا شده‌اند که در صورت فروش به قیمت خرده‌فروشی می‌توانند بدست بیاورند. متاسفانه برای فروشندگان، اما خوشبختانه برای خریداران، آن روزها رفته‌اند.

فروشندگان باید با برندهای شرکت‌های دیگر و با فروشندگان همان برند رقابت کنند و برای بسیاری از شرکت‌ها، فروشندگان باید با توزیع کنندگان خود نیز رقابت کنند. فروشندگان تنها یک سلاح دارند و آن سلاح تخفیف دادن است. اگر فروشنده‌ای بخواهد سود 900 دلاری را با فروش 100 دلار تخفیف بدست بیاورد، فروشنده تعداد بیشتری دستگاه خواهد فروخت نسبت به افرادی که به قیمت اصلی می‌فروشند.

با این حال، اگر فروشنده B بخواهد سود 800 دلاری را بپذیرد، برنده خواهد بود. از آنجایی که کل صنعت براساس فروش بدون انبارداری بناشده، یعنی فروشنده نیازی به داشتن انبار ندارد، فروشندگان همچنان به کاهش قیمت‌ها ادامه خواهند داد تا فروش «یکباره» را از دست ندهند. در نهایت، قیمت‌ها آنقدر افت می‌کنند که فروشندگان تسلیم می‌شوند. این هنگامی است که صنعت یک حامی آموزش دیده و مشتاق دیگر آب یونیزه شده را از دست می‌دهد.

 

فاکتور یونیزه کننده  غیرالکتریکی آب

پیشرفتی که توسط یونیزه کننده غیر الکتریکی آب در چندسال گذشته انجام شده شگفت‌انگیز بوده است.

 وقتی نخستین بار در پاییز 2010 فیلترها آزمایش شد، آنها کارکردند اما بی کیفیت بودند. آنها بخش‌های زیادی داشتند که ناقص بودند و محتوای فیلترها پایدار نبودند. همه آن مشکلات برطرف شده بودند.

در حال حاضر هیچ پرسشی در ذهن بسیاری از پیشروهای صنعت وجود ندارد که تمام یونیزه‌کننده‌های طبیعی غیر الکتریکی آب مزایای سلامتی یکسانی از آب آشامیدنی دارند که توسط یونیزه کننده‌های الکتریکی آب ارائه شده است. همچنین یونیزه‌ کننده‌های طبیعی آب قابلیت حذف آلوده کننده‌های بسیار عالی نسبت به یونیزه کننده‌های الکتریکی آب دارند.

 یونیزه کننده الکتریکی آب می‌تواند آب اسیدی برای تمیزکاری تولید کند، اما حدود 10 برابر گرانتر است که مقدار خیلی زیادی است برای قابلیتی که فقط یک نفر از هر سی نفر از آن استفاده می‌کنند.

 

برای مطالعه ادامه مطلب با ما همراه باشید...

 

**ن 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905