سیستم های تصفیه آب بهاب

تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد و بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آب مشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شما جامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب

10 قانون برای دستیابی به آب بطری با کیفیت بالا و تصفیه آب آرشیو مقالات

10 principles for bottled water high quality

10 قانون برای دستیابی به آب بطری با کیفیت بالا و تصفیه آب
28 بهمن 1395 154 بازدید

منبع : www.nestle-waters.com / مترجم :

در زیر 10 قانون برای دستیابی به آبی با کیفیت بالا ارائه شده است. 

اقدامات با یکپارچگی، اطمینان، داد و ستد منصفانه، و رعایت کامل تمام قوانین کاربردی و مقررات مدیریت می­ شوند. هر کدام از این 10 قانون به منظور امکان پذیر کردن پیاده­ سازی توسط سیاست گذاری­ ها حمایت می­ شود و کاربرد آن­ها توسط تمام کارمندان بازرسی شده و مرتباً رسیدگی می­ شود. قوانین ما در پایین بر طبق قوانین تجارت ارائه شده است.

 

1.تغذیه، سلامتی و نشاط

هدف اصلی ما بهبود کیفیت زندگی روزانه مصرف کنندگان در هر جا با ارائه انتخاب­ های غذا و نوشیدنی سالم ­تر وخوش طعم تر و تشویق به یک سبک زندگی سالم ­تر است. ما این هدف را از طریق این شعار که غذای خوب، زندگی خوب است بیان می­ کنیم. 

 

2. تضمین کیفیت و ایمنی محصول

در هر کجای این جهان محصولات معرفی شده در سایت ما تعهدی به فروشنده ارائه می­دهد که محصول سالم است و استانداردهای بالایی دارد. 

 

3. برقراری ارتباط با مشتری

ما متعهد به ارتباط مسئولانه و قابل اعتماد با مصرف کننده هستیم که مشتریان را قادر می­سازد تا حقوق خود را برای انتخابی آگاهانه و بهبود رژیم غذایی سالم ­تر به کار بگیرند. ما به حریم خصوصی مصرف کننده احترام می­ گذاریم.

 

4. اقدامات حقوق بشری و کارگر

ما به طور کامل از قوانین راهنمایی کننده توافق نامه سازمان ملل در مورد حقوق بشر و کارگری حمایت می­ کنیم و هدف ما ارائه مثالی خوب از اقدامات حقوق بشر و کارگری در طول فعالیت­ های تجاری ما است. 

 

5. مسئولیت ­های کارکنان و مدیریت

موفقیت ما بر پایه کارکنان ماست. ما به همدیگر با احترام و کرامت تعلیم داده و انتظار داریم تا هر کس احساس مسئولیت شخصی را نشان دهد. افراد مستعد و پرانگیزه که به اهداف ما احترام می­ گذارند را استخدام کرده و فرصت­های برابری را برای پیشرفت و رشد آن­ها فراهم کرده، به حریم خصوصی آن­ها احترام گذاشته و هیچ گونه خشونت و تبعیض را تحمل نمی­ کنیم.

 

6. امنیت و سلامتی در کار

ما متعهد به جلوگیری از تصادفات، آسیب­ ها و بیماری مرتبط با کار و حفاظت کارمندان، طرف قراردادها و سایر افراد درگیر در زنجیره ارزشی، هستیم.

 

7. تامین کننده و روابط مشتری                                                                         

ما نیاز داریم تا تامین کننده، عوامل، طرف­ های قرارداد و کارمندان آن­ها با یکپارچه­ گی، انصاف و راستگویی اقدام کرده و به استانداردهای غیر بحث بر انگیز ما متعهد باشند. در روشی مشابه ما به مشتریان خود متعهد هستیم.

 

8. کشاورزی و توسعه روستایی

ما به بهبود تولیدات کشاورزی، موقعیت اقتصادی و اجتماعی کشاورزان و جوامع روستایی کمک کرده و به سیستم ­های تولیدی کمک می­ کنیم تا از لحاظ محیط زیستی پایدارتر باشند.

 

9.  حفاظت از محیط زیست

ما خود را به اقدامات تجاری موافق با محیط زیست متعهد می­ دانیم. در تمام مراحل چرخه زندگی محصول، تلاش خود را برای استفاده کارآمد از منابع طبیعی کرده و استفاده از منابع تجدیدپذیر مدیریت شده که موافق با محیط زیست ­اند را مطلوب تلقی کرده و عدم تولید ماده زائد را به عنوان هدف خود در نظر می­ گیریم. 

 

10. آب

ما متعهد به استفاده پایدار از آب و بهبود مداوم در مدیریت آن هستیم.

ما متوجه شدیم که دنیا با چالش رو به رشد آب مواجه است و مدیریت مسئولانه منابع جهانی توسط تمام کاربران آب، نیازی مطلق است.