0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

آشنایی با انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر _ بخش دوم آرشیو مقالات

Familiarity with All SoftWater Water Purifier Systems

آشنایی با انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر _ بخش دوم
17 خرداد 1398 549 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی وارداتی

برخی شرکت های دیگر تایوانی نیز مبادرت به تولید دستگاه تصفیه آب با برند سافت واتر نموده اند.  این شرکت ها تماما از قطعات تایوانی با کیفیت خوب استفاده کرده و محصول تولید شده کیفیت قابل قبولی دارد. اگرچه به تجربه، از لحاظ دوام قطعات و کیفیت آب تصفیه شده، از 3 نمونه دستگاه آب تصفیه کن سافت واتر اورجینال که در بخش اول مقاله آنها را بررسی کرده ایم، پایین تر هستند. برای آشنایی با این مدل ها روی لینک زیر کلیک نمایید.

آشنایی با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

 

از لحاظ قیمت از نمونه های قبلی اورجینال ارزانتر می باشند. با این حال دستگاه تصفیه آب کاملا وارداتی می باشد. عموما مخزن تصفیه آب این نمونه ها از یک برند تایوانی غیر از تانک پک بوده واز فیلتر ممبران 50 گالن عمومی در آن استفاده شده است. از لحاظ پمپ و سایر قطعات نیز معمولا کمی ضعیف تر از نمونه های بررسی شده در مقاله قبل هستند.
دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی در مدلهای 6 مرحله و 5 مرحله وارد می شوند که تنها تفاوت آنها داشتن یک فیلتر مواد معدنی اضافی است. البته به سایر نمونه ها نیز میتوان فیلتر مواد معدنی و سایر فیلترهای آپشنال نظیر فیلتر قلیایی کننده آب ، فیلتر آنتی باکتریال ، فیلتر یو وی و ... را اضافه کرد.

 Water Purification SoftWater Taiwan

 

دستگاه تصفیه آب سافت واتر قطعات تایوان – مونتاژ ایران 

برخی شرکتها، اقدام به وارد کردن قطعات تصفیه آب از تایوان کرده و در ایران آنها را مونتاژ میکنند. این ترفند برای کاهش هزینه های تمام شده می باشد.

از آنجا که قطعات وارداتی تایوان هستند، میتوان انتظار داشت که کیفیت مناسبی از قطعات و  فیلتر تصفیه آب استفاده شده باشد. با این حال شرکتهای مختلف ممکن است قطعات را با درجه بندی های متفاوتی از لحاظ کیفیت وارد کنند و بنابراین عجیب نیست اگر اختلاف زیادی روی محصول تمام شده وجود داشته باشد. به عنوان نمونه برای پمپ تصفیه آب خانگی تایوانی ، تنوع قیمتی از 160 تا 300 هزار تومان موجود است و  همین یک مورد پمپ می تواند قیمت تمام شده دستگاه آب شیرین کن سافت واتر را به مقدار زیادی تغییر دهد. هرچه کیفیت قطعات وارد شده بالاتر باشد، کیفیت و دوام دستگاه آب تصفیه کن سافت واتر نیز بیشتر شده و به همان اندازه قیمت نهایی افزایش خواهدیافت.

بدلیل اینکه سلیقه شرکت ها در واردات قطعات باهم متفاوت است، شما ممکن است اشکال مختلفی از دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژ ایران را در بازار بیابید. این دستگاه های آب تصفیه کن خانگی نیز در نمونه های 5 تا 7 مرحله تولید میشوند.

 SoftWater 6 Stage Reverse Osmosis RO Water Purifier System دستگاه تصفیه آب معصومی مدل سافت واتر ۶ مرحله

SoftWater 6 Stage Reverse Osmosis RO Water Purifier System دستگاه تصفیه آب سافت واتر معصومی ۶ مرحله

 

 

دستگاه آب تصفیه کن سافت واتر قطعات چین – مونتاژ ایران 

زمانی که صحبت از واردات قطعه و مونتاژ باشد، ممکن است شرکت ها برای رقابت در بازار بخواهند از کیفیت قطعات کم کرده و قطعات چینی را وارد نمایند.  ممکن است یک شرکت برخی قطعات را با کیفیت متوسط از تایوان و برخی دیگر را از چین وارد کرده باشد. چیزی که در نهایت سبب میشود کل دستگاه را تایوانی بنامند و شما متوجه موضوع نشوید. این نمونه های دستگاه تصفیه سافت واتر معمولا قیمت پایین تری دارند و می توان کیفیت پایین آنها را از روی شکل ظاهر نیز تشخیص داد.

 

 

دستگاه تصفیه آب سافت واتر قطعات تولید ایران 

برخی شرکتها اما در ایران اقدام به تولید قطعات می کنند. بسیاری از شرکتهای متعهد، آنچه را که میشود از قطعات داخل تولید کرده و نهایتا از برخی قطعات که در داخل تولید نمی شوند، مانند پمپ تصفیه آب و قطعات برقی تایوان استفاده میکنند.

در این بین تولیدکنندگانی هستند که محصول دستگاه آب شیرین کن سافت واتر آنها واقعا از بسیاری نمونه های خارجی بهتر بوده و کیفیت بسیار بالایی را ارائه میکنند.

 در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل [email protected] با کارشناسان تصفیه آب بهاب در ارتباط باشید. 

 

 

 ***

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905