0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز کلایموکس آرشیو مقالات

How to Use the Klimox Soda Maker

آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز کلایموکس
13 مرداد 1398 2235 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

کلایموکس یک دستگاه سوداساز و نوشابه ساز قابل حمل است که بدون نیاز به برق و باطری کار می کند. سوداساز کلایموکس تحت لیسانس آلمان بوده و با استفاده از یک گاز خوراکی استاندارد بسیار با کیفیت آب را گازدار می کند.

همانطور که می دانید سودا یا آب گازدار به آبی گفته می شود که در آن کربن دی‌اکسید خوراکی، تحت فشار حل شده باشد. آب گازدار جزو اصلی ترین مواد برای تهیه نوشابه‌های گازدار است. سودا معمولاً با آب میوه و نوشیدنی های مختلف ، مخلوط و مصرف می‌شود. طرز تهیه انواع نوشیدنی گازدار با سودا ساز کلایموکس را در بخش مقالات آموزش داده ایم. به عنوان نمونه می توانید نوشیدنی موهیتو که بسیار پرطرفدار است، انواع کوکتل انار، کوکتل طالبی، لیموناد و صدها نوشیدنی گوارا را به راحتی و در کوتاهترین زمان آماده کنید.

استفاده از  دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز خانگی کلایموکس بسیار مقرون به صرفه است. کارشناسان ما این مساله را به شما ثابت میکنند. اگر می خواهید بدانید که آیا استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس مقرون به صرفه است  ، روی لینک قبل کلیک کنید.

در این مقاله قصد داریم آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس را به صورت تصویری و مرحله به مرحله نشان دهیم. ویدئو زیر قابلیت های سودا ساز کلایمکس klimox را نشان می دهد.

 


برای تهیه آب گاز دار با دستگاه سودا ساز کلایموکس ، ابتدا باید کپسول گاز سودا ساز را در محل مورد نظر قرار دهید. برای این کار مانند تصویر زیر باید کاور کنار دستگاه، که محل نصب کپسول می باشد را از قسمت بالا باز کنید.

 

آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز خانگی کلایموکس KLIMOX soda maker user manual

 

سپس مانند تصویر زیر باید نگهداره کپسول گاز سودا ساز کلایموکس را به صورت کشویی از بالا خارج کنید تا بتوانید کپسول را در جای خود پیچ کنید.

 

KLIMOX soda maker user manual آموزش نصب دستگاه سوداساز کلایموکس

 

درپوش کپسول را برداشته و پیچ سر کپسول را درون گیره دستگاه سوداساز و نوشابه ساز کلایموکس قرار دهید و آن را بپیچانید تا محکم شود. از محکم شدن کپسول مطمئن شوید. انتهای کپسول را به داخل فشار دهید تا بتوانید درب محفظه را ببندید.

 

KLIMOX soda maker user manual راهنمای استفاده از سودا ساز کلایموکس

 

حال باید گیره نگهدارنده کپسول را به صورت کشویی پشت آن قرار دهید. سپس کاور کنار دستگاه سودا ساز کلایمکس Klimox را سر جای خود قرار دهید. توجه داشته باشید اگر کپسول سودا ساز کلایموکس به درستی نصب نشود، ضامن بیرون می آید.

KLIMOX soda maker user manual آموزش کار با دستگاه نوشابه ساز کلایموکس

 

به دلیل اینکه گاز در آب خنک به میزان بیشتری حل می شود، بهتر است برای گازدار کردن آب با سودا ساز کلایموکس از آب خنک استفاده نمایید. ترجیحا می توانید قبل از گازدار کردن آب ، مقداری یخ در بطری سوداز کلایموکس ریخته و آن را کاملا تکان دهید تا خنک شود. قرار دادن چند تکه یخ در داخل بطری کلایموکس ، باعث گوارا شدن سودا و کمترین میزان مصرف گاز خواهد شد.

بطری سودا ساز کلایموکس را تا خط مشخص شده روی بطری از آب پر کنید. اگر میزان آب کمتر از خط باشد ممکن است گاز به طور کامل وارد آب نشود. اگر مقدار آب بیشتر از خط باشد ممکن است از ظرف بیرون بریزد.

KLIMOX soda maker user manual نصب دستگاه سوداساز و نوشابه ساز کلایمکس

بطری سودا ساز کلایموکس را در محفظه مورد نظر قرار داده و به طوری که نازل تزریق گاز درون بطری قرار گیرد، درب آن را ببندید. برای آسیب نرسیدن به نازل، هنگام بستن دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز کلایموکس از قرار داشتن نازل درون بطری اطمینان حاصل نمایید و از قرار دادن بطری با درب بسته در درون دستگاه خودداری فرمایید.

 

KLIMOX soda maker user manual آموزش تصویری کار با دستگاه سوداساز و نوشابه ساز کلایموکس

 

کلید محفظه بطری سودا ساز کلایموکس را به سمت راست فشار دهید تا قفل شود.
KLIMOX soda maker دستگاه سودا ساز کلایمکس

 

برای گازدار کردن، ضامن کپسول را چند ثانیه فشار دهید. از نگه داشتن دائم آن خودداری نمایید. به همین سادگی سودا طبیعی شما آماده شد.

KLIMOX soda maker راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس

 

برای خارج کردن بطری سودا ساز کلایموکس ، کلید محفظه آن را به سمت چپ بچرخانید و بطری را از محل مورد نظر خارج کنید.

KLIMOX soda maker user manual روش نصب دستگاه کلایموکسKLIMOX soda maker user manual آموزش تصویری استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس

توجه داشته باشید که قرار دادن شربت به صورت مستقیم در داخل دستگاه سودا ساز کلایمکس Klimox ، به سیستم های تزریق آسیب زده و باعث از کار افتادن دستگاه میگردد. همچنین شکر و مواد قندی را قبل از گازدار کردن، داخل بطری کلایمکس نریزید. چنانچه به یک دستگاه سودا ساز نیاز دارید که توانایی گازدار کردن انواع نوشیدنی را داشته باشد دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز آی سودا مدل درینک میت Drinkmate و دستگاه سودا ساز آی سودا مدل ECO را مشاهده نمایید.

در صورتیکه بخشی از سودا را مصرف نمودید، برای حفظ گاز باقی مانده در سودا، کافیست بطری کلایموکس را برعکس نمایید تا درب آن رو به پایین باشد، اکنون می توانید آن را در محیط خنک مانند یخچال برای مدت زمان دیگری نگهداری نمایید. 

راهنمای تصویری استفاده از دستگاه سوداساز کلایموکس KLIMOX soda maker

 

 

فیلم آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز کلایموکس Klimox را می توانید از طریق لینک قبل مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

 

اگر شما هم مایلید دستگاه سوداساز و نوشیدنی ساز خانگی خریداری نمایید، کافیست از طریق سایت تصفیه آب بهاب ، دستگاه سوداساز کلایموکس Klimox و سودا ساز آی سودا مدل درینک میت و ECO را به صورت آنلاین خریداری نمایید. همچنین می توانید با فروشگاه بهاب تماس گرفته و آن را سفارش دهید. در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلفن 86027905-021 ، تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل [email protected] با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

**ن  /  ***

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905