0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

آموزش نصب لامپ یو وی ضد عفونی کننده آرشیو مقالات

How to Install UV Disinfection Light

آموزش نصب لامپ یو وی ضد عفونی کننده
10 خرداد 1399 423 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

نور ماوراء بنفش گزینه مناسبی برای ضد عفونی کردن است زیرا باکتری ها را بدون توجه به مقاومت در برابر دارو و بدون مواد شیمیایی سمی از بین می برد. نور ماوراء بنفش (UV) پیوندهای مولکولی که DNA ویروس ها و باکتری ها را در خود نگه می دارند ، از بین می برد.

روشهای ضد عفونی کردن با لامپ UV در برابر عوامل بیماری زای بسیار اثبات شده است و به اشکال مختلفی از جمله استریل کننده محیط قابل حمل ارائه می شود. علاوه بر سطوح ، نور UVC نیز می تواند آب را تصفیه کند.

بیمارستان ها سال هاست که از چراغ های ماوراء بنفش (UV) به عنوان ابزاری برای تمیز کردن استفاده کرده اند و با استفاده از ماشین های بزرگ و صنعتی درجه  آلودگی اتاق ها را کنترل می کنند. در حال حاضر، سایزهای کوچکتر از لامپ ضدعفونی کننده UV در دسترس مشتریانی است که به دنبال تمیز کردن تقریباً هر چیز از جمله لباسها، اشیاء ، اتاقها ، آشپزخانه ، ظروف، سرویس بهداشتی، کمد لباس ها ، جاکفشی و....  هستند. ضمن آنکه هیچ گونه اثر جانبی و بو در محیط باقی نمی گذارد. برای مشاهده و خرید لامپ یو وی برای ضد عفونی کردن محیط روی لینک قبل کلیک نمایید.

نور UV در کشتن میکروبها بسیار مؤثر است. سه نوع اصلی اشعه ماوراء بنفش UVA ، UVB و UVC هستند. از آنجا که پرتوهای UVC کوتاهترین طول موج را دارند، بنابراین بیشترین توانایی را در از بین بردن باکتری ها و ویروس ها که به آنها پاتوژن نیز گفته می شود، دارند.

نور UVC دارای طول موج بین 200 تا 400 نانومتر (نانومتر) بوده و در رفع آلودگی بسیار مؤثر است زیرا پیوندهای مولکولی که DNA ویروس ها و باکتری ها را در خود نگه می دارند از جمله "superbugs" که مقاومت قوی تری در برابر آنتی بیوتیک ها ایجاد کرده اند را از بین می برد. از نور قدرتمند UVC به طور مرتب برای ضد عفونی کننده وسایل جراحی و اتاق های بیمارستان استفاده می شود.

 روش استریل کردن محیط و وسایل برای مقابله با ویروس کرونا

چراغهای UVC در دسترس مصرف کنندگان به اشکال مختلفی عرضه می شوند. در این مقاله به صورت کاملا تصویری نحوه نصب و استفاده از یک نور UV برای از بین بردن میکروب ها را آموزش می دهیم.

۱. لوازم و اتصالات مورد نیاز شامل پایه استیل و لامپ یو وی ضد عفونی کننده است که در زیر قابل مشاهده هستند. 

 

 آموزش نصب فیلتر uv برای ضد عفونی کردن محیط Portable UV Disinfection Light

 

۲. ابتدا پایه سفید رنگی که سوکت و سیم های برق در آن تعبیه شده را راه اندازی خواهیم کرد. برای این کار مانند تصویر زیر پیچ تعبیه شده روی این پایه را باز نمایید. توجه داشته باشید این پیچ را در انتهای کار برای اتصال پایه استیل و پایه فلزی سفید رنگ نیاز خواهیم داشت.

uv light for room disinfection گندزدایی، میکروب زدایی و ضد عفونی کردن محیط با لامپ یووی

 

۳. پیچ و رولپلاک موجود را از پایه خارج کنید.

ضد عفونی کننده یو وی UV disinfection light

 

۴. همانطور که مشاهده می کنید، در دو طرف پایه محلی برای نصب سوکت های لامپ uv وجود دارد که به صورت افقی درون پایه جای داده شده است.

handheld uv disinfection light ultraviolet portable آموزش نصب دستگاه استریل کننده یو وی

 

۵. این قسمت را در حالت عمود و به صورت کشویی به انتهای پایه متصل کنید.

uv light for room disinfection لامپ یووی برای ضد عفونی

 

۶. سیم برق را از سوراخ تعبیه شده در پشت پایه عبور دهید.

uv light for room disinfection دستگاه استریل uv

 آموزش نصب فیلتر uv برای ضد عفونی کردن محیط Portable UV Disinfection Light

 

۷. حال وقت آن است که پایه استیل را روی این پایه سفید رنگ نصب نمایید. در دو طرف پایه استیل سوراخ هایی برای عبور پایه محل نصب سوکت های لامپ uv وجود دارد.

 نصب فیلتر اشعه فرا بنفش UV برای ضد عفونی کردن محیط. UV-C Sterilizer Lamps

 

۸. دو پایه محل نصب سوکت لامپ uv را از پایه فلزی عبور دهید.

handheld uv disinfection light ultraviolet portable آموزش نصب لامپ uv ضد عفونی

 

۹. حال پیچ تعبیه شده که روی پایه سفید رنگ نصب شده بود و در مرحله ۲ آن را باز نمودید را این پایه استیل ببندید. پایه استیل و پایه سفید رنگ توسط این پیچ به یکدیگر متصل شده و محکم می شوند.

استریل کننده محیط یووی UV-C Sterilizer Lamps

 

۱۰. لامپ uv ضد عفونی کننده را از کارتن خود خارج کنید. دقت داشته باشید که دستتان روی شیشه لامپ یووی uv قرار نگیرد. زیرا ایجاد لک های ناشی از چربی دست و ... ممکن است موجب سوختن لامپ شوند.

 

Portable UV Disinfection Light لامپ ضدعفونی کننده UV

۱۱.  در دو طرف پایه محلی برای نصب سوکت های لامپ uv وجود دارد. یک سوکت لامپ یووی را روی پایه مورد نظر نصب کنید.  اهمیتی ندارد که کدام سوکت را به کدام سمت پایه وصل می کنید. این کار با وارد کردن فشار مناسب انجام میشود. دقت کنید که لامپ شکننده است.

آموزش نصب فیلتر uv برای ضد عفونی کردن محیط Portable UV Disinfection Light

 

۱۲.حال سوکت سمت دیگر لامپ یو وی را روی پایه نصب کنید.

 ضد عفونی کردن محیط با لامپ یووی UV-C Sterilizer Lamps

 

استفاده از لامپ میکروب کش و ضد عفونی کننده UV بسیار آسان بوده و کافیست آن را روی دیوار یا سقف نصب نمایید. البته این قابلیت را دارد که لامپ و پایه را به صورت سیار در اتاقهای مختلف به صورت موقت قرار داد تا محیط را استریل نماید.

دستگاه استریل uv uv light for room disinfection

 

در صورت هر گونه سوال و یا سفارش تلفنی میتوانید از طریق شماره تلفن های 02186027905 - 02634606148 و شماره تلگرام تصفیه آب 09129418377 ، ایمیل [email protected] و شبکه های اجتماعی با کارشناسان تصفیه آب بهاب در ارتباط باشید. 

 کانال تلگرام تصفیه آب                     

 

 

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905