0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

آچار هوزینگ ممبران چیست و چه نقشی در دستگاه تصفیه آب دارد آرشیو مقالات

What Is Ro Membrane Housing Wrench

آچار هوزینگ ممبران چیست و چه نقشی در دستگاه تصفیه آب دارد
05 آبان 1399 53 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب نویسنده : مصطفی گردان

فیلترهای دستگاه تصفیه آب پس از استفاده و پایان عمر مفیدشان، دیگر قادر به تصفیه آب ، با کیفیت اولیه نیستند، در نتیجه باید فیلترها را در زمان مناسب تعویض نمائید. برای خارج کردن فیلترهای کارکرده و جایگذاری فیلترهای نو در هوزینگ، باید هد آن را باز نمائید. همانطور که می دانید باز و بسته کردن هوزینگ  تصفیه آب بدون ابزار مناسب، اغلب غیر ممکن است، در نتیجه یک آچار برای این کار طراحی و تولید شده است.

جهت آشنایی با انواع هوزینگ تصفیه آب و کاربرد آنها پیشنهاد می شود روی لینک قبل کلیک نمایید و مقاله تصویری مربوطه را مطالعه کنید.

 

آچار هوزینگ ممبران چیست؟

آچار تصفیه آب ، وسیله ای کاربردی جهت باز و بسته کردن هوزینگ تصفیه آب خانگی در زمان تعویض فیلترها است؛ بنابراین می توان گفت که آچار جزو قطعاتی است که در دستگاه آب تصفیه کن کاربرد زیادی دارد و شما تا زمانیکه از دستگاه خود استفاده می کنید، به آن نیاز خواهید داشت. با توجه به توضیحات قبل، می توان به راحتی متوجه شد که این آچار، ابزاری جهت باز و بسته کردن درب هوزینگ ممبرین است.

اندازه ها و شکل آچار هوزینگ های مختلف بستگی به محل قرار گیری، شرکت طراح و سازنده آن و همچنین نوع هوزینگ فیلتر آب دارد. به عنوان مثال آچار هوزینگ خانگی، آچار هوزینگ اسلیم، آچار هوزینگ جامبو، آچار هوزینگ ممبران و آچار هوزینگ های خاص و... وجود دارند.

کاربرد آچار هوزینگ تصفیه آب

 

کاربرد آچار محفظه فیلتر ممبران

همانطور که گفتیم؛ آچار هوزینگ انواع مختلفی دارد، ما قصد داریم که در اینجا به کاربرد آچار محفظه ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی بپردازیم:

آچار مخصوص محفظه فیلتر ممبران جهت باز و بسته کردن هد محفظه و بررسی فیلتر داخل آن، و در صورت نیاز تعویض فیلتر آب مورد استفاده قرار می گیرد. دفعات استفاده از آچار هوزینگ به زمان تعویض فیلترها بستگی دارد. دفعات استفاده از آچار هوزینگ فیلتر ممبران نسبت به آچار  10 اینچ خانگی، کمتر است، زیرا شما به طور میانگین، فیلترهای مرحله 1 و2و3 دستگاه تصفیه آب خانگی خود را 3 تا 6 ماه و فیلتر ممبران را هر 2 سال یکبار تعویض می نمائید. زمان تعویض فیلتر ممبران نسبت به سایر فیلترهای آب شیرین کن خانگی، طولانی تر است، در نتیجه درب هوزینگ ممبرین هر 2 سال یکبار جهت تعویض فیلتر ممبران ، باز و بسته می شود، این امر باعث می شود که هد هوزینگ به دلیل تشکیل رسوبات، به سختی باز شود. جهت باز کردن راحت تر هد محفظه، ما به شما استفاده از ابزار مخصوص آن را پیشنهاد می کنیم.

آچار هوزینگ ممبران خانگی

بخش های مختلف یک آچار هوزینگ ممبران خانگی

اندازه و قطر حلقه آچار ممبران از آچار خانگی کوچکتر و متناسب با درب هوزینگ ممبران است. هر آچار هوزینگ ممبران دارای سه بخش اصلی است :

 • دسته آچار هوزینگ ممبران : به دلیل وارد کردن فشار برای باز یا بسته کردن محفظه فیلتر ممبران ، دسته آچار باید محکم و از استحکام کافی برخوردار باشد، زیرا بخش زیادی از فشار از طریق دسته به بدنه منتقل می شود. زائده های کوچکی بر روی دسته، جهت مستحکم تر کردن آن طراحی شده است. آچار هوزینگ ممبران دستگاه آب شیرین کن را اغلب از جنس پلاستیک فشرده می سازند.
 • حلقه آچار ممبران (حلقه انتقال فشار) : قسمت دایره ای شکل جلوی آچار است که قطر داخلی آن از قطر خارجی هوزینگ بیشتر است. این بخش، دور هوزینگ قرار می گیرد و فشار دسته را به هد منتقل می کند.
 • گیره آچار هوزینگ ممبران: این گیره ها در اطراف برآمدگی های هد هوزینگ ممبرین قرار می گیرند و فشار را مستقیما به بدنه منتقل می کنند.

آچار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی ro membrane housing wrench

اکنون که با بخش های مختلف یک آچار هوزینگ ممبران آشنا شدید، لازم است که با نحوه استفاده از آن جهت باز و بسته کردن و تعویض فیلتر ممبران نیز آشنا شوید.

شما می توانید مقاله تصویری آشنایی با روش استفاده از آچار هوزینگ فیلتر ممبران و مقاله آموزش تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب را مطالعه نمائید.

 

در صورت تمایل، جهت دریافت مشاوره، پرسش در مورد محصول مورد نظر و خرید از طریق شماره تلفن های ثابت 02186027905 - 02634606148، واتس اپ و تلگرام 09129418377 و آدرس ایمیل [email protected] و یا چت آنلاین با کارشناسان سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب تماس بگیرید.

 

کانال تلگرام تصفیه آب                     

 

**س   /  ***

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905