0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

خدمات مشاوره تصفیه آب بهاب

خدمات مشاوره تصفیه آب

بسیاری از مردمی که دستگاه تصفیه آب دارند، در اغلب موارد با مشکلاتی در زمینه پشتیبانی، سرویس، تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود روبرو میشوند. این مشکلات اغلب بدون اینکه خانواده ها متوجه باشند، باعث صدمه زدن به آنها خواهد شد. تجربه و آمار نشان داده است افرادی که یک برنامه منظم و استاندارد برای سرویس دستگاه تصفیه آب خود ندارند، در 85% موارد با این مشکلات روبرو شده یا خواهند شد:

 •  میکروبی شدن آب خروجی از تصفیه آب: اگر فیلترها به موقع تعویض نشوند و دستگاه به درستی سرویس نشده باشد، باکتری، ویروس، قارچ، کیست، انگل و بسیاری میکروارگانیسم ها در فیلترها و اجزاء دستگاه تصفیه آب رشد کرده و آب خروجی را آلوده خواهند کرد.
 •  افت شدید کیفیت دستگاه تصفیه آب: عدم تعویض فیلتر و یا سرویس، باعث میشود تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب تحت فشار زیادی قرار گرفته و به شدت مستهلک شوند. این مساله باعث ورود خسارت های زیادی به مصرف کننده شده و در 55% موارد مصرف کننده مجبور است هزینه های زیادی را برای راه اندازی مجدد دستگاه تصفیه آب خود متحمل شود. اگر شیر برداشت آب به چکه افتاده است، اگر پمپ تصفیه آب صدای زیادی تولید میکند، اگر دستگاه تصفیه آب برای مدت زمان زیادی روشن می ماند، و ده ها مورد مشابه دیگر، به احتمال زیاد برنامه سرویس درستی نداشته اید و تصفیه آب خود را مستهلک نموده اید.

به همین دلیل ما اعتقاد داریم سرویس و نگهداری درست از دستگاه تصفیه آب، مهمتر از خرید اولیه آن است.

مشکلی که ما در جامعه درک کردیم این است که اغلب مردم اطلاع درستی از نگهداری دستگاه تصفیه آب خود ندارند:

 •  در 20% موارد فروشنده برنامه ای برای آموزش نگهداری تصفیه آب ارایه نکرده است. تمرکز او فقط روی فروش محصول بوده است!
 •  در 50% موارد اطلاعات ارایه شده از طرف فروشنده به مصرف کننده اشکال داشته است. فروشنده برای اینکه خریدار تصفیه آب از هزینه های نگهداری آن نگران نشود، واقعیت های تعویض فیلتر و سرویس را کتمان نموده است!
 •  در 30% موارد دسترسی به تعمیرکار تصفیه آب وجود نداشته است.
 •  در 70% موارد مصرف کننده اهمیتی به سرویس و تعویض فیلتر نداده است. باورهای غلطی بین مردم وجود دارد که باعث این مساله میشود.
  به عنوان نمونه به تعدادی از این امارها دقت کنید:
  •  90% دارندگان تصفیه آب گمان می کنند اگر مصرف آب آنها کمتر باشد، میتوانند تعویض فیلتر را به تعویق بیندازند.!
  •  20% مردم تصور میکنند دستگاه تصفیه آب هیچ نیازی به تعویض فیلتر ندارد و دایمی می باشد!
  •  در 60% موارد مصرف کننده تنها فیلترهای پایین را عوض میکند و حتی از وجود سایر فیلترها مطلع نیست!
  •  در 50% موارد مردم سعی می کنند فیلترهای ارزان (و البته بی کیفیت) را استفاده کنند و از عواقبی که این کار برای سلامتی آنها و دستگاه تصفیه آب دارد مطلع نیستند!

بنا به همه این دلایل سعی کردیم یک مرکز مشاوره تلفنی ایجاد کنیم. در هرجای ایران که ساکن باشید، می توانید با تلفن مشاوره تصفیه آب تماس گرفته و مشکل دستگاه تصفیه آب خود را مطرح نمایید. کارشناسان خبره تصفیه آب ، به دقت مشکل شما را بررسی و سعی میکنند شما را در رفع آن کمک نمایند. اگر در محدوده ارایه سرویس باشید، در صورت تمایل کارشناس تصفیه آب برای شما اعزام خواهد شد. حتی در دورافتاده ترین نقاط نیز سعی میشود آموزشهای ابتدایی لازم به شما داده شود تا بتوانید مشکل دستگاه تصفیه آب خود را رفع نمایید.

 

اگرچه مراکز متعددی برای ارائه خدمات تصفیه آب وجود دارند، اما شرکت تصفیه آب بهاب را بنا به دلایل ذیل به شما پیشنهاد میکنیم:

 •  بانک اطلاعات تصفیه آب:
  کارشناسان بهاب در دادن اطلاعات و آموزش خسیس نیستند! همه آنچه را که می دانیم در اختیار شما قرار خواهیم داد. بدون اینکه نگران از دست دادن شغل خود باشیم! ما اعتقاد داریم خریداری که دانش بالایی دارد، بهتر ما را انتخاب میکند.
 •  عضویت رایگان در باشگاه مشتریان:
  پس از آنکه تلفنی با کارشناسان بهاب صحبت کردید، کد اشتراک رایگان در صورت تمایل برای شما صادر خواهد شد. با عضویت در کلوپ مشتریان بهاب از خدمات اطلاع رسانی گسترده ای استفاده خواهید نمود. بهره مندی از سرویسهای هوشمند اطلاع رسانی بهاب، کنترل اینترنتی وضعیت دستگاه تصفیه آب، استفاده از مقالات تصفیه آب ...
 •  اطلاع رسانی هوشمند تعویض فیلترهای تصفیه آب:
  با ارزش ترین بخش خدمات ما، پشتیبانی کامل از دستگاه تصفیه آب شماست. به محض عضویت در باشگاه مشتریان بهاب و دریافت کد اشتراک، یک پنل اختصاصی اینترنتی برای شما ایجاد میشود. دستگاه تصفیه آب شما در پنل تعریف شده و تمامی فیلترهای آب نصب شده روی آن نشان داده خواهند شد.
  موعد تعویض فیلتر تصفیه آب به صورت هوشمند تشخیص داده شده و از طریق ایمیل، پیامک و تماس کارشناس فنی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.همچنین می توانید وضعیت تعویض فیلتر تصفیه آب و زمان آن را به صورت گرافیکی در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
  علاوه بر آن به شما خواهیم گفت چگونه دستگاه تصفیه آب خود را ارتقاء دهید.
 •  مجهز به فروشگاه تخصصی تصفیه آب و هوا :
  در بهاب شما می توانید روی موضوع تصفیه آب و هوا به شکل کاملا حرفه ای متمرکز شوید و به همین دلیل قطعا بهترین ها را در بهاب خواهید دید.
 •  دارا بودن تمامی قطعات و لوازم تصفیه آب:
  از آنجا که تعمیر دستگاه تصفیه آب و سرویس آن، بدون داشتن قطعات استاندارد میسر نیست، شرکت بهاب سعی دارد هر نوع قطعه مورد نیاز در زمینه تصفیه آب را با کیفیت استاندارد تهیه و در اختیار شما قرار دهد. بهاب یک هایپر مارکت تصفیه آب و هواست.
 • ارایه کالای اصل:
  نگرانی از خرید یک کالای تقلبی همه را آزار میدهد. در هایپر مارکت تصفیه آب بهاب، کالاهای اصل و با کیفیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد. کالای اصل ضمن اینکه باعث حفظ سلامتی مصرف کننده می شود، عمر دستگاه تصفیه آب را نیز افزایش خواهد داد.
مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905