0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

روش استفاده از آچار هوزینگ ممبران آرشیو مقالات

How to Use the Ro Membrane Housing Wrench

روش استفاده از آچار هوزینگ ممبران
10 آبان 1399 268 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب نویسنده : مصطفی گردان

اگر مقاله آچار هوزینگ ممبران چیست و چه نقشی در دستگاه تصفیه آب دارد را مطالعه کرده باشید، قطعا با بخش های مختلف یک آچار هوزینگ ممبران خانگی آشنا شده اید، در نهایت لازم است که با نحوه استفاده از آچار جهت باز و بسته کردن هوزینگ ممبران و آموزش تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خود، نیز آشنا شوید. ما در ادامه مطلبی را جهت آموزش بیشتر برای شما آورده ایم.

 

روش استفاده از آچار هوزینگ ممبران

همانطور که گفتیم، بعد از مدتی استفاده از دستگاه آب تصفیه کن ، درب هوزینگ ممبران به دلیل تشکیل رسوبات سفت می شود و اعمال فشار زیاد جهت باز کردن آن، ممکن است سبب شکستگی و ترک خوردن آن شود. در نتیجه باز کردن آن بدون ابزار مخصوص، بسیار کار اشتباهی است، زیرا آچار هوزینگ ممبران فشاری متناسب و یکنواخت را به درب هوزینگ اعمال می کند و در صورت استفاده درست از آن، احتمال شکستگی، ترک خوردن و خرابی، بسیار کاهش می یابد.

برای باز کردن هوزینگ ممبران تصفیه آب خانگی باید آچار هوزینگ را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. معمولا بر روی آچار، چهت چرخش و باز و بسته کردن درب هوزینگ ممبران مشخص شده است، همچنین جهت بستن هوزینگ ممبران ، آچار را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

نحوه استفاده از آچار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی How to Use the Ro Membrane Housing Wrench

توجه به این نکات مهم است که هنگام بستن درب هوزینگ ممبران ، نیاز نیست که آن را با فشار و اعمال قدرت زیاد ببندید، در صورتی که هوزینگ کمی محکم شد، کافی است. همچنین به وجود اورینگ مناسب بر روی دهانه و هد هوزینگ توجه کنید. اورینگ جهت آب بندی بهتر و کامل هوزینگ به کار می رود.

آشنایی با انواع اورینگ و کاربرد آنها در تصفیه آب

چه فیلتر ممبران را خودتان در منزل تعویض کنید و چه تکنسین ماهر جهت تعویض فیلتر ممبران و سایر فیلترهای تصفیه آب به منزل شما مراجعه کند، در هر صورت، بهتر است یک آچار مخصوص و متناسب با هوزینگ فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی خود، خریداری و در منزل نگه دارید. با توجه به کاربرد آچار هوزینگ ممبران و قیمت مناسب آن، قطعا خریداری و نگهداری آن برای شما با ارزش و کاربردی خواهد بود.

انتخاب یک آچار تصفیه آب مناسب، بستگی به کاربرد هوزینگ و اندازه آن دارد. ما در بهاب امکان مقایسه انواع محصولات را بوسیله مشخص کردن اندازه محصولات با خط کش و درج سایز آن ها در تصاویر و مشخصات فنی محصولات فراهم کرده ایم تا مشتریان ما، خریدی مطمئن و دقیق را تجربه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله تصویری کاربرد آچار هوزینگ تصفیه آب را مطالعه نمایید.

در صورت تمایل، جهت دریافت مشاوره، پرسش در مورد محصول مورد نظر و خرید از طریق شماره تلفن های ثابت 02186027905 - 02634606148، واتس اپ و تلگرام 09129418377 و آدرس ایمیل [email protected] و یا چت آنلاین با کارشناسان سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب تماس بگیرید.

 

کانال تلگرام تصفیه آب                     

 

**س/*ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905