0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

آشنایی با فیلتر زیر شنی آکواریوم بویو آرشیو مقالات

Familiarity With Boyu Undergravel Filters Aquarium

آشنایی با فیلتر زیر شنی آکواریوم بویو
10 شهریور 1400 41 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب بهاب نویسنده : مصطفی گردان

فیلترهای زیر شنی به عنوان راهکاری برای بهبود تصفیه بیولوژیکی آکواریوم شناخته می شوند. هر فیلتر زیر شنی دارای یک سطح مشبک پلاستیکی است که زیر شن و ماسه آکواریوم قرار گرفته و با کمک لوله هایی، جریان آب و هوا را برای تغذیه باکتری های قرار گرفته روی شن و فیلتر فراهم میکند. باکتری های مفید طی چرخه نیتریفیکاسیون، می توانند آمونیاک بسیار سمی را به نیتریت کم خطر، و سپس نیتریت را به نیترات تبدیل کنند. نیترات را میتوان با سیفون کردن دوره‌ای از آکواریوم خارج نمود. جهت مشاهده انواع فیلتر زیر شنی آکواریوم روی لینک قبل کلیک نمایید.

 

آشنایی با فیلتر زیر شنی آکواریوم برند بویو BOYU

فیلتر زیر شنی بویو دارای 6 مدل 12p ، 16p ، 20p ، 24p ، 28p ، 32p می باشد. هر مدل بر اساس تعداد کیت های داخل آن نام گذاری شده است. هر کیت فیلتر زیر شنی Boyu ، یک پلاستیک مشبک و شیاردار است که ابعاد آن 7 در 14 سانتی متر و ارتفاع آن 1.5 سانتی متر است.

ابعاد فیلتر زیر شنی آکواریوم برند بویو

کیت ها از طریق شیاری که در تصویر زیر نشان داده شده به یکدیگر قفل می شند. کیتها به شکلی طراحی شده اند که میتوانند با قطعه دیگری در کنار خود نصب شوند. به این شکل می توانید ابعاد مختلفی از فیلتر زیر شنی را متناسب با ابعاد آکواریوم خود ایجاد کنید.

فیلتر زیر شنی آکواریوم بویو Boyu Undergravel Filters Aquarium

متناسب با تعداد کیت، مجموع سطح فیلتر بین 1000 تا 3000 سانتی متر مربع خواهد بود. فیلترهای زیر شنی بویو برای آکواریوم هایی به ابعاد 20 در 60 سانتی متر، تا آکواریوم های 40 در 100 سانتی متر مناسب هستند. میتوانید مدل مناسب را بر اساس جدول ذیل انتخاب کنید.

 

مدل فیلتر زیر شنی

حداکثر سطح قابل ارائه CM2

مناسب برای آکواریوم با ابعاد (سانتی متر)

عرض

طول

12p

1200

20

60

16p

1600

30

60

20p

2000

30

70

24p

2400

30

80

28p

2800

40

80

32p

3200

40

100

 

در صورت نیاز میتوانید 2 مدل از فیلتر زیر شنی را تهیه کرده و با اتصال کیت ها به هم، سطح بزرگتری را بدست آورید. بر اساس مدل، یک یا 2 لوله جریان آب در نظر گرفته شده است. لوله ها به صورت تلسکوپی کوتاه و بلند شده و ارتفاع آنها بین 33 تا 54 سانتی متر قابل تنظیم است. میتوانید ارتفاع لوله را متناسب با عمق آب آکواریوم تنظیم کنید.

مشخصات فیلتر زیر شنی آکواریوم بویو

یک شلنگ هوا که در انتهای آن سنگ هوا نصب شده، درون هر لوله قرار گرفته و با کمک پمپ هوا، می تواند حجم زیادی از هوا را وارد لوله نماید. حرکت حبابهای هوا، ضمن کمک به هوارسانی آکواریوم، سبب ایجاد جریان آب در اطراف فیلتر زیر شنی می شود. آب از بستر شن و ماسه به داخل کشیده شده و از طریق لوله ها خارج می شود. این موضوع سبب هوارسانی و تغذیه باکتری های مفید خواهد شد. فیلتر زیر شنی بویو با ایجاد محیط مناسب برای زندگی باکتری ها، نقش مهمی در تصفیه آب آکواریوم دارد.

 

فیلتر کف آکواریوم همان فیلتر زیر شنی آکواریوم است

 

در صورت تمایل، جهت دریافت مشاوره، پرسش در مورد محصول مورد نظر و خرید از طریق شماره تلفن های ثابت 02186027905 - 02634606148، واتس اپ و تلگرام 09129418377 و آدرس ایمیل [email protected] و یا چت آنلاین با کارشناسان سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب تماس بگیرید.

کانال تلگرام تصفیه آب                     

**ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905