0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

طرز استفاده از دستگاه سوداساز آی سودا مدل 450 آرشیو مقالات

How to Make Soda with isoda Soda maker Machine

طرز استفاده از دستگاه سوداساز آی سودا مدل 450
15 آذر 1399 160 بازدید

منبع : سیستم های تصفیه آب و هوا بهاب مترجم : مصطفی گردان

بسیاری از افراد در کنار وعده غذایی خود از نوشیدن مایعات گازدار لذت می برند. اگر شما هم از طرفدارن نوشابه و نوشیدنی های گازدار هستید ممکن است مثل بسیاری افراد از خرید مدام قوطی و بطری نوشابه خسته شده باشید. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه نوشابه خانگی درست کنیم؟ بهترین راه حل خرید و استفاده از دستگاه سودا ساز خانگی است. آب گازدار که به آن سودا نیز می گویند، جایگزینی عالی برای نوشابه و نوشیدنی های قند دار بوده و بسیار موثر برای یک سبک زندگی سالم است.

انواع سودا ساز خانگی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسند ، اما زمانی که نحوه استفاده از آنها را فرا گرفتید، متوجه می شوید که به راحتی در عرض چند ثانیه می توانید انواع نوشیدنی گازدار را در خانه درست کنید و از نوشیدن آنها لذت ببرید. در این مقاله به صورت تصویری و مرحله به مرحله نحوه استفاده از دستگاه سوداساز آی سودا آموزش داده می شود. جهت مشاهده و خرید انواع دستگاه سودا ساز و نوشابه ساز روی لینک قبل کلیک نمایید. 

 

قرار دادن کپسول سوداساز در دستگاه آی سودا

دستگاه سودا ساز را روی یک سطح محکم مانند یک میز یا کابینت قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که سطح صاف است تا دستگاه نوشابه ساز شما به حالت ایستاده قرار گیرد. دستگاه سودا ساز آی سودا با یک کپسول CO2 خوراک همراه است. این یک کپسول فلزی است که عموما روی آن عبارت "co2 cylinder" نوشته شده است.

دستگاه نوشابه ساز آی سودا isoda

 • در مرحله اول باید کپسول را در محل مورد نظر قرار دهید.
 • کپسول سودا ساز آی سودا در پشت دستگاه نصب می شود. برای نصب کپسول باید درب پشت دستگاه را باز نمایید.
 • در حالی که دستگاه را با دست دیگر خود ثابت نگه داشته اید، ضامن را به سمت پایین فشار دهید تا درب پشت آی سودا به راحتی باز شود.

آموزش نصب دستگاه سودا ساز خانگی آی سودا isoda

 • در محل نصب کپسول یک محافظ پلاستیکی پیچ شده است که باید آن را باز کرده و کپسول را در محل مورد نظر قرار دهید. برای باز کردن سرپوش پلاستیکی، باید آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

نحوه نصب دستگاه سودا ساز آی سودا isoda

 • سپس باید درپوش روی کپسول سودا ساز را بردارید. 

آموزش نصب کپسول گاز سودا ساز آی سودا

 • کپسول co2 را داخل دستگاه سودا ساز و نوشیدنی ساز آی سودا قرار داده و آن را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا جایی که مطمئن شوید محکم شده است.

آموزش نصب کپسول سودا ساز آی سودا

 

 • درب پشت سودا ساز را در جای خود قرار دهید. قبل از اینکه از دستگاه خود استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که درب محکم بسته شده است.

نصب دستگاه سودا ساز خانگی آی سودا

آماده سازی بطری سوداساز آی سودا

 • برای بیرون آوردن بطری سوداساز ، با یک دست دستگاه را گرفته و با دست دیگر بطری را از قسمت پایین یا بالای آن بگیرید و به سمت خود بکشید تا وقتی که در زاویه 20 درجه قرار بگیرد، سپس بطری را در جهت خلاف عقربه های ساعت بپیچید تا بطری خارج شود.

راهنمای استفاده از دستگاه سودا ساز آی سودا isoda

آموزش نصب دستگاه سودا ساز خانگی آی سودا isoda

 • سری انتقال گاز  را با چرخاندن در جهت عکس عقربه های ساعت باز کرده و بیرون بیاورید.

چگونه با دستگاه سودا ساز ، آب گازدار درست کنیم

طرز تهیه سودا یا آب گازدار یا دستگاه سوداساز آی سودا

 • بطری را با آب تصفیه شده یا نوشیدنی مورد علاقه خود پر کنید. یکی از مزایای سودا ساز آی سودا مدل 450 ، این است که علاوه بر گازدار کردن آب ، قابلیت گازدار کردن انواع نوشیدنی را نیز دارد.
 • بطری سودا ساز آی سودا را تا خط مشخص شده روی بطری از آب یا نوشیدنی مورد نظر خود پر کنید. اگر میزان آب کمتر از خط باشد ممکن است گاز به طور کامل وارد آب نشود. اگر مقدار آب بیشتر از خط باشد ممکن است از ظرف بیرون بریزد.

نصب بطری سودا ساز آی سودا ، آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز خانگی

 • با چرخاندن سری انتقال گاز در جهت عقربه های ساعت، آن را به بطری پیچ کنید. در دستگاه سودا ساز آی سودا مدل 450 می توانید تعیین کنید که نوشیدنی شما چقدر گاز دار شود. در این مدل 4 سطح کربناسیون وجود دارد و میزان تزریق گاز در عدد 1 تا 4 متفاوت است. دکمه گاز سنج را تنظیم کنید، 1 کمترین و 4 بیشترین شدت تزریق گاز را دارد. (5.5 گرم تا 8.8 گرم co2)

 • برای نصب بطری سوداساز بر روی دستگاه باید آن را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید. به محض قفل شدن، بطری را به آرامی به سمت دستگاه فشار دهید تا به حالت عمودی و صاف اولیه برگردانده شده و در جای خود محکم شود.
 • فاصله ای بین پایه دستگاه و پایین بطری وجود خواهد داشت.

آموزش استفاده از دستگاه سودا ساز

 • برای گازدار کردن، دکمه تزریق گاز را حدود 3 تا 5 ثانیه فشار دهید. از نگه داشتن دائم آن خودداری نمایید. برای نوشیدنی های شیرین و کف دار، زمان فشار دادن دکمه را کاهش دهید (۰.۲۵ ثانیه) و اجازه دهید که حباب و کف بین هر بار فشار دادن دکمه فروکش کند.

نحوه گازدار کردن نوشیدنی با دستگاه سودا ساز آی سودانحوه گاز دار کردن آب و نوشیدنی با دستگاه سودا ساز آی سودا

 • بطری را از دستگاه سودا ساز خارج کنید. 
 • برای بیرون آوردن بطری سوداساز ، با یک دست دستگاه سودا ساز را گرفته و با دست دیگر بطری را از قسمت پایین یا بالای آن بگیرید و به سمت خود بیرون بیاورید تا قفل آن باز شود، سپس در جهت خلاف عقربه های ساعت بپیچید تا بطری خارج شود.
 • آموزش کار با دستگاه سودا ساز خانگی آی سوداوالو تخلیه تدریجی را باز کرده و به بالا آمدن کف هنگام تخلیه توجه کنید. اگر کف تا سری بالا آمد، والو را ببندید تا باز کردن مجدد کف فروکش کند. اگر دوباره کف سریع بالا آمد، دفعه بعد کمتر دکمه گاز کربنیک را فشار دهید. برای نوشیدنی های بدون کف می توانید زمان نگه داشتن دکمه را بیشتر کنید. دقت کنید که نگذارید کف به بالای بطری برسد. در صورت شنیدن صدای تخلیه گاز، از فشار دادن مجدد دکمه خودداری کنید.

طرز کار دستگاه نوشابه ساز

شما می توانید نوشیدنی گازدار خود را روی یخ بریزید، یا به راحتی آن را از بطری درون لیوان بریزید و از نوشیدن آن لذت ببرید. 

اگر شما هم مایلید دستگاه سوداساز و نوشابه ساز خانگی را خریداری نمایید، کافیست از طریق سایت تصفیه آب بهاب به صورت آنلاین اقدام به خرید کنید. همچنین می توانید با فروشگاه بهاب تماس گرفته و آن را سفارش دهید. در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلفن 86027905-021 ، تلگرام تصفیه آب 09129418377  و یا ایمیل [email protected] با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 **ن

 

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905