0
محصول تعداد قیمت - تومان
محصولات
راهنمای انتخاب محصولات
 • استخدام در چندین ردیف شغلی

  حقوق وزارت کار با مزایای کامل به همراه بیمهاستخدام کاشناس خدمات پس ار فروشاستخدام وب مستر جهت تولید محتوای سایت

  استخدام فوری در کرج
 • تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

  تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتیارایه کلیه قطعات و لوازم اورجینال دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

  درخواست تعمیر تصفیه آب
 • فروش ویژه انواع آبسردکن زیر قیمت بازار

  فروش انواع آبسردکن کره، تایوان، چینفروش انواع جالیوانی آب سردکن و لوازم جانبیفروش انواع مخزن آبسردکن تصفیه دار و ساده

  خرید آبسردکن
 • جشنواره فروش انواع سوداساز

  فروش سوداساز و نوشیدنی ساز درینک میت و آی سودافروش و شارژ کپسول گاز انواع سوداسازآغاز فروش فوق العاده سوداساز کلایمکس آلمان با قیمت استثنایی

  خرید سوداساز
 • جشنواره فروش دستگاه تصفیه آب

  آغاز فروش فوق العاده برترین مدلهای دستگاه تصفیه آب ، فقط برای مدت محدودانواع دستگاه تصفیه آب اورجینال و دستگاه سوداساز. ضمانت اصالت کالاتخفیف های ایده آل همراه با هدایا

  فروش فوق العاده تصفیه آب
 • سیستم های تصفیه آب بهاب

  تخصصی ترین مرکز آموزش، نقد، بررسی و ارائه خدمات اینترنتی دستگاه تصفیه آبمشاوره رایگان جهت تهیه و تیم مجرب فنی جهت سرویس دستگاه تصفیه آب شماجامع ترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، فیلتر آب و لوازم

  تصفیه آب بهاب

به راحتی و با پاسخ به چند سوال محصول خود را بیابید

گواهی NSF چیست آرشیو مقالات

NSF International

گواهی NSF چیست
28 آبان 1394 4374 بازدید

منبع : wikipedia مترجم : مصطفی گردان

NSF (شاخه بین الملل) مخفف (National Sanitation Foundation) به معنای بنیاد ملی بهداشت در سال 1944 از دانشگاه میشیگان آمریکا تاسیس شد و وظیفه آن تهیه استاندارد بهداشت و ایمنی مواد غذایی مورد نیاز تعیین گردید. وظایف این ارگان در ابتدا محدود به صنایع غذایی داخلی آمریکا بود که بعدها در سطح بین الملل و برای تعریف و کنترل استانداردهای سلامت و ایمنی عمومی گسترش پیدا کرد. به همین دلیل نام آن در سال 1990 به NSF بین الملل تغییر پیدا کرد.

تا به امروز، NSF تعداد زیادی گواهی نامه استاندارد بین المللی تنظیم نموده است. NSF بین المللی یک مرجع مستقل صدور گواهینامه است که تهیه استاندارد و گرفتن آزمون و ارائه گواهی محصولات را در زمینه بهداشت و ایمنی عمومی به عهده دارد.

استاندارد NSF دستگاه تصفیه آب

 

از سال ۱۹۹۷ همکاری تنگاتنگی را با سازمان بهداشت جهانی در زمینه کیفیت و ایمنی آب آغاز کرده است. بیش از ۱۵،۰۰۰ متر مربع فضای آزمایشگاهی مجهز و دارا بودن ۱۲۰۰ متخصص در زمینه میکروبیولوژی، سم شناسی، شیمی، مهندسی، محیط زیست و بهداشت حرفه ای عمومی آن را به یک سازمان معتبر تبدیل نموده و امروزه در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا فعالیت دارد. همه این موارد باعث می شود دارا بودن گواهی نامه NSF یک ارزش و البته ضرورت برای دستگاه تصفیه آب بدل شود.

انتخاب یک محصول یا دستگاه تصفیه آب با تاییدیه NSF به شما این اطمینان را میدهد که بدانید محصول مطابق با استانداردهای سختگیرانه تولید شده است. NSF برای اعطای گواهینامه کارخانه را موظف می کند کلیه استانداردها را در تولید محصولات اعمال کند. تست و آنالیز دقیق محصولات به صورت همیشگی وجود دارد و همچنین بازرسی های دائمی و بدون اطلاع قبلی برای کنترل خط تولید دیده شده است.

مهمتر از همه اینکه گواهی NSF یک واقعه یکباره نیست، این گواهی شامل بازرسی های منظم محل از لحاظ بررسی امکانات تولید و انجام تست های محصولات می باشد. اگر به هر دلیلی یک محصول  مطابق با یک یا چند معیار گواهینامه نباشد، NSF اقدامات اجرایی نظیر فراخوان محصول، اطلاع رسانی عمومی و یا لغو گواهینامه را جهت حفظ سلامت شما انجام می دهد.

محصولاتی که گواهی NSF را دارند تحت عنوان" گواهینامه NSF" یا" لیست شده در NSF" نامیده می شوند و نمایش مدرک گواهینامه NSF نشان میدهد که توسط یکی از معتبرترین سازمانهای تست محصول آزمایش شده است.

برای مطالعه مقاله بررسی استاندارد NSF برای انواع دستگاه تصفیه آب روی لینک قبل کلیک نمایید.

 

 

 

 **ن

مشاوره تلفنی خدمات مشاوره تصفیه آب
021-86027905